Spolupráce

Darujte luxusní dárkové koše se specialitami z Itálie i Francie

Příležitostí někoho obdarovat je spousta – může se jednat o narozeniny, úspěch ve studiu či práci, svatbu či narození potomka. Ale kdo má pořád vymýšlet různé dárky? Navíc se člověk častokrát netrefí a spokojeni nejste ani vy, ani obdarovaný. Musí přeci existovat jednodušší řešení! A také že ano, nejlepším řešením pro muže i ženy každého věku jsou luxusní dárkové koše plné chutných surovin z vybraných lokalit Francie a Itálie. Nikdo přeci nepohrdne vybraným francouzským vínem, italskou kávou, olivovým olejem nebo krémovými sýry.

Proč jsou dárkové koše ideálním dárkem pro každého?

Trend dárkových košů je rozhodně zpět. Lidé totiž pochopili, že dobré jídlo a pití potěší skutečně každého bez výjimky. Asi si sami dovedete představit, jak by vás potěšily pečlivě vybrané italské speciality, třeba chutný olivový olej nebo domácí těstoviny či víno z toskánských vinic. Luxusní dárkové koše MIDARO nabízí přesně toto a mnohem více. Majitelé jsou gurmáni, kteří osobně vyzkoušeli a pro vás dovezli produkty italské i francouzské kuchyně, které jen tak neseženete. Francouzské speciality jsou vyhlášené a udělají radost vaší ženě, stejně jako i kamarádovi či šéfovi. Je to skvělý dárek pro každou příležitost. Dárkové koše nabízí skutečně jen to nejlepší, co daný region produkuje, a jistě obdarovaného potěší i luxusní balení, které je ale jen předehrou k tomu, co se skrývá uvnitř.

Přijďte ochutnat

Pokud byste rádi vyzkoušeli pochutiny, které degustační sady obsahují, dříve než je někomu koupíte, přijďte si vybrat do prodejny MIDARO v Plzni. Pravidelně se zde pořádají degustace, kde ochutnáte výborná vína, sýry, domácí limonády nebo kávu. Posadit se můžete na předzahrádce s výhledem na Americkou třídu a užít si odpoledne, jako byste byli uprostřed italských vinic či na francouzské riviéře. Na vlastní chuťové buňky si tak můžete ověřit, že dáváte skutečně jen to nejlepší a obdarovaný bude spokojený.

Zdroj náhledového obrázku: midaro.cz

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button