Spolupráce

Trápí vás zdravotní potíže a klasické léky nezabírají?

Máte zdravotní potíže, které vás trápí, a klasické léky nezabírají? Možná je na čase vyzkoušet čistě přírodní léky, které mají pouze rostlinné složení. Bylinky jsou od pradávna součástí léčebných procesů a stále více lidí, nemocných i zdravých, znovu objevuje jejich léčivé účinky. Říká se, že na každý neduh existuje bylinka nebo jiný rostlinný extrakt, který vás potíží zbaví úplně, zmírní příznaky nebo působí preventivně. Fytoterapie, potažmo bylinkářství, se opět vrací na výsluní, proto se i některé společnosti rozhodly využít léčivé přírodní molekuly. Jednou takovou společností, která se snaží své zákazníky zbavit obtíží přírodní cestou, je firma Phyteneo.

Výhody rostlinných farmaceutik

Fytofarmaceutika, která jsou založená na vývoji přírodních molekul, jsou k organismu mnohem šetrnější než chemické léky a zpravidla se obejdou bez vedlejších účinků. Ovšem jejich léčebná síla je často srovnatelná s klasickými léky.

Zatočte s bradavicemi přírodní cestou

Typickým příkladem jsou kuří oka a bradavice, které způsobují karyotropní papilomaviry (HPV) a trápí mnoho lidí, zejména dětí. Klasickým řešením je předepsání kyseliny nebo rovnou vypálení dusíkem odborným lékařem. Děti mají často zbytečně špatné vzpomínky a jen si vybudují strach z lékařů. Účinky vlaštovičníku jsou na různé kožní výrůstky známé již po staletí, proto společnost Phyneteo vyvinula přípravek Kolodium forte, který je doplněný účinnou herbální složku. Děti i dospělí se nepříjemných bradavic zbaví mnohem rychleji.

Zbavte se rýmy šetrněji a účiněji

Zdravotní prostředky, které se běžně používají k léčbě rýmy, dráždí sliznici a nedoporučují se používat déle než týden. NeoRhinje dalším z unikátních přípravků společnosti Phyneteo, který je doplněný o účinné herbální složky. Říká se, že neléčená rýma trápí člověka týden a léčená sedm dní. S použitím kapek NeoRhin se nepříjemné rýmy zbavíte mnohem rychleji.

Fytofarmaka pomáhají v každé zdravotní oblasti. Ať už se jedná o žaludeční kapky nebo o přípravky podporující růst vlasů a snižující lámavost nehtů.

Krása a zdraví společně s přírodou

Rostlinné molekuly jsou účinné nejen na lidské zdraví, ale také na kosmetické vady. Kosmetické přípravky vás zbaví suché pokožky, zmírní příznaky atopického ekzému nebo jen zchladí pokožku po bodnutí hmyzem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button