Spolupráce

Jak potěšit dívku oblečením

Děti je příliš v lásce nemají, rodiče se k nim ale přesto často uchylují. To jsou pověstné měkké dárky, v nichž se pod papírem skrývají nové kalhoty, zimní bunda nebo třeba spodní prádlo. Poradíme vám, jak to udělat, abyste vaši dceru i takovým dárkem pořádně potěšili.

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že rodiče holčiček to v tomto případě mají zpravidla mnohem snazší než rodiče chlapců. Dívky většinou už od ranného věku řeší šatičky, sukýnky a trička s oblíbeným motivem. Potěšit holčičku měkkým dárkem je proto poměrně jednoduché, stačí jen nenápadně poslouchat, co ji zrovna baví a zajímá.

Zamyslete se nad tím, v čem vaše holčička ráda chodí

Pokud vaše dcera miluje sukýnky a šatičky, sáhněte po těchto kouscích. Pokud je naopak spíše klučičí typ a preferuje kalhoty a legíny, výběr padne logicky na ně. Velikou roli zpravidla hrají také oblíbené barvy. Některé dívky dávají přednost vyloženě holčičím barvám, jako je růžová, žlutá či vínová, jiné mají rády spíše zemitější barvy nebo vyloženě chlapecké barvy, jako je modrá a zelená.

Pátrejte po oblíbených hrdinech

Na světě snad není dívka, která by netoužila po oblečení s obrázkem Anny a Elsy z Ledového království. S tímto motivem dnes snadno seženete trička, šaty, zimní bundy, kalhoty, ale dokonce i boty či čepice a rukavice. Stejně je to s dalšími oblíbenými postavičkami, jako je myška Minnie nebo Skye z Tlapkové patroly. Oblečení pro dívky je dostupné se všemi oblíbenými hrdiny.

Nechte dívky vybrat

Zejména starší dívky nejvíce ocení, když jim při výběru oblečení necháte volnou ruku a ony si samy budou moci zvolit, co se jim líbí a v čem se cítí dobře. Nesnášíte-li dlouhé obchůzky kamenných obchodů, zvolte nákup online. Jednotlivé kousky můžete s dcerou v klidu prodiskutovat v pohodlí domova. Za doporučení stojí například e-shop Olšákovi.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button