Spolupráce

Dárky na poslední chvíli?

Pokud vás před Vánoci skolilo nachlazení, nebo vám pracovní povinnosti neumožnily nakoupit dárky k Vánocům včas, nezoufejte a buďte v klidu. Zaručujeme, že nakonec koupíte ještě lepší dárky, než kdybyste čas na běhání po obchodech měli.

Každý z nás jistě dostal něco, co neocenil a buď jsme to darovali dál, nebo se nám to dodnes krčí na dně skříně. Co letos darovat netradiční dárek, který udělá radost a jako bonus nejde rozbít? Přemýšlíte, co by to mohlo být? Darujte vzpomínky. Chcete darovat zážitek a nejste si jistí, jaký vybrat? Na https://www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy můžete pořídit univerzální dárkový poukaz a obdarovaný si pak vybere zážitek podle svého gusta. Poukazy lze zakoupit v hodnotě od 1 000 Kč a ze zážitků si vybere opravdu každý.

Pokud chcete být při darování přeci jen trošičku konkrétnější, vyberte zážitek přímo. Zamyslete se, co má váš blízký nejradši, nebo jaké přání si by chtěl splnit. Pakliže si nejste jistí, zkuste třeba indoor skydiving, nemusíte řešit jako u klasického skydivingu, jestli příjemce dárečku netrpí fobií z výšek, užije si pocit z volného pádu, bez jakéhokoliv ohrožení na životě i pocitu, že zrovna jemu se padák neotevře. Při návštěvě větrného tunelu jsou samozřejmostí vysoce kvalifikovaní instruktoři. Kdo by nechtěl zažít let ve větru, rychlostí až 270 km/hod, cítit se na chvíli volný jako pták? Kupte poukazů více a zažijte tento nepopsatelný pocit spolu s kamarády či celou rodinou.

Uvidíte, že na letošní dárek budete všichni i po letech rádi vzpomínat. A už nikdy se nevrátíte k nákupu tzv. měkkých dárků jako jsou obligátní ponožky a spodní prádlo. Adrenalin a vzpomínky jsou ty nejlepší dárky ze všech.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button