Spolupráce

Každý měsíc Vám bude zůstávat v peněžence více peněz, pokud budete nakupovat chytře

Vyčerpávají Vás finančně každodenní nákupy, pořizování nového nábytku, obnova šatníku apod.? Vězte, že zboží, za které dnes platíte plné ceny, lze koupit i výrazně levněji. Stačí, když jej budete kupovat chytře – v akčních nabídkách. Vybrané zboží nabízí výrazně levněji i prodejci ve Vašem okolí, ať už jde o hypermarkety, supermarkety, prodejce sportovních potřeb, drogerie, kosmetiky apod.

Právě teď se na AkcniCeny.cz nachází tisíce produktů se slevou až 80 %. Doslova na pár kliků si můžete zkontrolovat, kolik peněz ušetříte na zboží z Vašeho nákupního seznamu, pokud jej nakoupíte v akčních nabídkách. Přehled slev je Vám na AkcniCeny.cz k dispozici jak v podobě náhledů na elektronickou podobu akčního letáku, tak v podobě výpisu zboží třízeného do tematických kategorií, viz níže ukázka výpisu akčního zboží v kategorii drogerie a kosmetika.

Ukázka výpisu zlevněného zboží

 

Rozlučte se s papírovými letáky, sledujte akce na webu AkcniCeny.cz

AkcniCeny.cz pro Vás každý den prochází letáky prodejců napříč celou Českou republikou, díky tomu máte vždy aktuální informace o tom, které zboží lze koupit za výhodnou cenu. Nemusíte přitom listovat stohy papírových letáků, těm naopak můžete dát „sbohem“ a akce sledovat již jen na AkcniCeny.cz, které Vám oproti papírovým letákům nabízí tyto výhody:

  • sledují akční nabídky na úrovni pobočky, tj. pokud některý z prodejců nabízí na různých pobočkách odlišné akce, dozvíte se to
  • sledují za Vás akční nabídky velkého počtu prodejců a stejně tak Vám umožňují rychlou kontrolu výhodnosti akce, řeknou Vám, který z produktů ve slevě má nejnižší cenu
  • řeknou Vám, jak se cena daného produktu vyvíjela v čase
  • slevy máte vždy při sobě, ať už na webu www.akcniceny.cz či v mobilní aplikaci tohoto portálu

Navštivte ještě dnes AkcniCeny.cz a ulevte své peněžence – nakupujte v akčních nabídkách.

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button