Spolupráce

Hledáte vhodné místo k uspořádání firemní akce?

Pokud jste si jisti většinovou účastí, zbývá jediné. Vybrat adekvátní místo, které bude splňovat veškeré vaše požadavky. Hotel Equitana, který leží v malebné části středočeského kraje, splní nejen vaše očekávání, ale nabídne mnohem více.

Wellness a školení na jednom místě

Kdo by si nepřál po náročném a vyčerpávajícím školení pochutnat na dobrém jídle a využít wellnessových služeb? Firemní akce s ubytováním hotel nabízí pro velké i malé skupiny. Součástí hotelu jsou malé i velké sály, k jejichž pronájmu lze přiobjednat profesionální catering, popřípadě jen lehké občerstvení v podobě kávy a nápojů. Záleží jen na vašich požadavcích. Technické vybavení prostor určených ke školení a prezentacím je samozřejmostí.

Školení nebo firemní večírek?

Firemní akce střední Čechy nabízí pro všechny firmy ze vzdálenějších koutů republiky. Po večírku, který strávíte pobavením u některých nočních programů, které hotel pořádá, nebo na bowlingu, jež také můžete v prostorách hotelu využít.

Benefit pro zaměstnance

Není žádným tajemstvím, že čím více si své zaměstnance hýčkáte, tím více projevují pracovní nasazení a jsou loajální vůči společnosti. V hotelu Equitana budou vaši zaměstnanci nejen hýčkáni, ale také si užijí mnoho zábavy i adrenalinu. Nudit se rozhodně nikdo nebude. Při těchto aktivitách nejlépe poznáte charakter svých zaměstnanců. Kroket, střílení, rybolov, jízdárna, popřípadě také bungee runing, watterball a desítky dalších aktivit objednávejte na webových stránkách www.equitana.czUbytování pro teambuilding můžete zajistit v příjemných hotelových pokojích či zajistit pouze jednodenní akci.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button