Spolupráce

Smart žárovky jsou oblíbencem každého moderního domova

Pamatujete si ještě na první příchod úsporných žárovek? Dnešní doba jde ještě dál a přináší další rozměr pohodlí. Jde o novou generaci osvětlení, která je propojená s mobilní aplikací a můžete si ji snadno přizpůsobit k obrazu svému. Záleží na společnosti, stejně jako na momentálním rozpoložení. Technologie mají velký potenciál a mohou se ještě dál rozvíjet. Co nás všechno čeká v budoucnu? Zaměřme se nyní na moderní svět, do nějž patří chytrá domácnost. Snadná instalace a velice jednoduché ovládání, se kterým si hravě poradí i děti, to jsou dvě hlavní přednosti podobných doplňků.

Přednastavené barevné scény jsou připraveny

Chcete si vyladit atmosféru směrem k dokonalosti? Jistě, smart žárovky jsou připraveny, stačí jim zadat úkol, který bezprostředně poté splní. K instalaci stačí jen několik okamžiků, nemusíte být zkušeným řemeslníkem, abyste si s podobnou věcí snadno poradili. K dispozici je také ovládání hlasem, které se hodí domácnostem využívajícím systém Amazon Alexa. Snadno se můžete nechat probudit světlem. Nastavte si v mobilní aplikaci budík na šestou, sedmou či osmou hodinu ranní, záleží na vás. Stačí několik kliknutí a vše je připraveno, můžete jít spát! Třešničkou na dortu jsou pak přednastavené barevné scény, díky nimž lze nastavit ideální scénář pro zábavu, odpočinek nebo pečlivé soustředění při práci.

Výhodou je dlouholetá životnost

Žárovka s paticí E27 nabízí až 30 tisíc hodin odvedené práce. V praxi to znamená několik let stabilního provozu, ať už bude toto osvětlení umístěno v garáži, jídelně nebo obývacím pokoji. Jde o doplněk, který snadno přečká i mrazivé teploty a poradí si na jedničku i v letních vedrech. Zaujalo vás toto téma? V tom případě navštivte cel-tec.cz, kde se dozvíte mnohem více podnětných informací a najdete i zajímavé modely. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button