Spolupráce

Kontaktní gril pro přípravu snídaně i večerní grilování. Co všechno umí?

Také milujete vůni grilovaného masa, skvělou atmosféru letního grilování a pohodu, která ji doprovází? A co kdybychom vám řekli, že na to nemusíte čekat do léta, ale podobnou kombinaci chutí i zábavy si můžete díky kontaktnímu grilu dopřát kdykoliv a kdekoliv. Kontaktní gril vám pomůže připravit chutné burgery, zeleninové špízy i steaky, ale i cokoliv dalšího, co máte rádi.

Kontaktní gril najde využití v každé domácnosti

Příprava jídla na elektrickém grilu je nejen snadná, ale také o mnoho zdravější než použití klasického venkovního grilu. Multifunkční gril obvykle disponuje nepřilnavou úpravou, která vyžaduje pouze minimální množství tuku, ale vždy připraví jídlo rovnoměrně, rychle a kvalitně. Ochuťte si maso, zeleninu nebo cokoliv jiného oblíbeným kořením a dresinky a vždy si vychutnáte jedinečnou kombinaci chutí a vůní. Nic se nebude připalovat a vše opečete přesně tak, jak to máte rádi.

Co kontaktní gril dovede?

Mezi jeden z nejlepších modelů současnosti bezpochyby patří Braun MultiGrill 9. Co všechno dovede a jaké funkce může vašemu každodennímu vaření přinést? Kromě klasické kontaktní polohy můžete využít ještě dvě další polohy – polohu trouby a otevřenou polohu a využít tak prostor plotýnek na maximum. Zabudovaná topná tělesa se dokážou velmi rychle nahřát a zajišťují rychlou a efektivní přípravu jakéhokoliv druhu pokrmu. Každou z plotýnek je navíc možné teplotně regulovat samostatně, takže klidně můžete na jedné straně připravovat chutný burger a na druhé jen lehce opékat bagetu či grilovat zeleninu.

Co si můžete připravit?

Možná se zdá, že gril budete využívat takřka výhradně při přípravě oběda či večeře, ale ve skutečnosti lze multifunkční gril využít třeba při přípravě lahodných panini, zapečených toastů i sladkých pokrmů, takže gril najde své uplatnění, i když chystáte snídaně, svačiny a další pokrmy.

Zdroj náhledové fotografie: braunhousehold.com

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button