Spolupráce

Zajistěte si kvalitní šnekové dopravníky

Jak rychle a efektivně přemístit sypký materiál? Pro tuto úlohu jsou nejlepší šnekové dopravníky. Zatímco jiné řešení by mohlo způsobit, že se materiál vysype nebo bude vlivem gravitace padat zpět, šnekové dopravníky mají takový tvar, že dokáží spolehlivě přemístit sypký nebo granulovaný materiál i do vertikální nebo nakloněné polohy. Tento druh dopravníku má nejlepší využití při montáži na specifické dopravní prostředky, které potřebují manipulovat se sypkým materiálem.

Specialista na šnekové dopravníky

Pokud máte zájem o vysoce kvalitní šnekové dopravníky, obraťte se na největšího specialistu v oboru, kterým je v tuzemsku firma CanAgrocz s.r.o. Vyrábí jak šnekové dopravníky poháněné hydromotory, tak i elektromotory. Zatímco se šnekové dopravníky poháněné hydromotorem používají pro montáž na dopravní prostředky, kde plní secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv, šnekové dopravníky s elektromotorem se využívají zejména pro plnění a vyskladňování halových skladů, ale také pro plnění dopravních prostředků. Šneky na dopravu uhlí využívá nespočet společností, kterým výrazně ulehčují práci. Kompletní nabídku můžete nalézt na webu společnosti www.canagro.cz.

Pokud budete mít zájem o šnekové dopravníky na obilí poháněné hydromotorem, nabízí se vám s výpadem do strany, s výpadem dozadu nebo s podvozkem a zabudované. Společnost je velmi všestranná a vždy se snaží vyjít každému zákazníkovi vstříc. Jejími hlavními atributy jsou spolehlivost, kvalita a individuální přístup. Je schopna vyrobit i atypické dopravníky až do průměru 300mm. Jelikož je jedním z největších výrobců šnekových dopravníků, dokáže vyrobit šnekový dopravník uhlí s výkonem 6 až 150t/hod. V jejím sortimentu však nenajdete jen dopravníky, ale například také provětrávací jehly, čističky obilí, mořičky osiv a další. Spolehněte se na společnost, která svému oboru skutečně rozumí.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button