Spolupráce

Jaké výhody nabízejí malé peněženky?

Vzhledem k tomu, že peněženky se staly našim nedílným a velmi šikovným pomocníkem, snažíme se vybrat takový model, který nám bude vyhovovat nejvíce. A vzhledem k tomu, že nabídka tohoto sortimentu je opravdu široká, neměl by to být tak velký problém. Kvalitní peněženky dámské, pánské i dětské, velké nebo malé, na karty, značkové, sportovní a dokonce i peněženky pro leváky nabízí e-shop penezenky-ahal.cz.

Malé peněženky pro každou příležitost

I malé peněženky dokážou být šikovným pomocníkem. Jsou skladné a jsou tak ideální volbou pro malé kabelky. Pánská dolarka se vejde do kapsy kalhot nebo vnitřní kapsy saka. Ale nemusí to být pouze pánská peněženka. I dámská peněženka může být malá. Jedná se především o peněženku na mince. Volit můžeme z několika variant. Nejvíce oblíbené jsou mincovníky nebo peněženky ve stylu kasičky.

  • Peněženka ve stylu kapsičky

Jedná se o peněženku určenou především pro mince. Kapsička se uzavírá pomocí přezky a pevného druku. Nejčastějším materiálem je kůže, která je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

  • Peněženka – mincovník

Tento typ peněženky slouží především pro ukládání mincí, ale obsahuje i jednu kapsu, kam můžeme uložit menší bankovky. Jednotlivé kapsy se uzavírají pomocí klop. Další variantou je pak peněženka uzavíratelná na zip.

  • Sportovní peněženky

Sportovní peněženky jsou speciálním typem peněženek. Oproti klasickým peněženkám bývají, ve většině případů, opatřené větší karabinkou, díky které je můžeme upevnit do batohu, na poutko kalhot nebo opasek. Další možností je pak šňůrka umožňující zavěšení peněženky na krk. Zapínání je velmi často řešeno suchým zipem, který umožňuje snazší přístup k penězům. Sportovní peněženky bývají opatřeny kapsou na zip s průhlednou fólií, do které si můžeme uložit cestovní doklad, případně jízdenku na hromadnou dopravu, pokud necestujeme vlastním automobilem.

Jaký materiál volit pro peněženku?

Pokud chceme, aby nám peněženka dlouho vydržela volíme takový materiál, který je odolný. Mezi takový patří kůže. Kožené peněženky jsou odolné a není potřeba se o ně mnoho starat. Pokud si pořídíme takové kousky, které budou navíc ještě kvalitně zpracované, můžeme se těšit, že nám peněženka bude sloužit dlouhá léta. A pokud se po nějakém čase rozhodneme pořídit si nový model, nebrání nám nic v tom, mít peněženky dvě, každou v jiném provedení a jiné barvě a můžeme je klidně střídat, podle nálady, stylu oblečení nebo příležitosti, ke které si peněženku zrovna bereme.

E-shop penezenky-ahal.cz nabízí kožené peněženky pánské i kožené peněženky dámské. Samozřejmostí je kvalitní zpracování. Nalezneme zde i peněženky luxusní a značkové. E-shop však nezapomíná ani na naše nejmenší členy rodiny, pro ně má v nabídce připraveny peněženky dětské.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button