Krása a módaRady a tipy

Dárek pro miminko: Vytvořte tuto knihu rad

Budoucí maminky a zejména pak prvorodičky ocení, když dostanou nějaké ty rady a tipy do budoucna. Můžete vytvořit speciální knihu, kde budou účastníci vítání miminka psát všechna moudra, rady a tipy, které budoucí mamince pomohou. Jde o užitečný dárek, ve kterém si budoucí maminka najde rady a tipy, jak se starat o miminko.

Co budete potřebovat?

  • Děrovačka
  • Dva kusy lepenky
  • Stránky s otázkami
  • Stříbrná písmena

Udělejte na párty k vítání miminka místo, kde mohou hosté psát ty nejlepší rady pro budoucí maminku. Jednoduše a snadně vytvoříte tuto knihu, kterou ocení všechny budoucí maminky.

Krok 1

Děrování. Použijte děrovačku, srovnejte papíry i kartony a udělejte dvě díry, ať jsou ve stejné úrovni.

Krok 2

Na papír natiskněte otázky a nechejte dostatek místa volného, aby k otázce mohli všichni psát své rady. Všichni se tak mohou podělit o své nejlepší rady, tipy a triky jak na miminko nebo jak být dobrým rodičem. Nevíte-li, jaké otázky zvolit, můžete se poradit se svým okolím. Vhodné jsou otázky na bolest bříška, nedostatek spánku, koupání a další a další témata.

Krok 3

Máte-li děrovačkou vytvořené díry, svažte nyní knihu k sobě a to buď provázky, nebo ozdobnou stuhou. Je to podle vašeho uvážení.

Krok 4

Aby kniha byla krásná a moderní, vezměte si písmena a nalepte je. Písmena je možno koupit v obchodech nebo je vyrobit. Natřete lepidlo na zadní stranu písmen a přilepte slovo Baby na karton. Můžete vymyslet také jiné slovo, je to zcela na vás.

Krok 5

Připraveno pro psaní. A knihu máte hotovou! Nyní už jen stačí nechat jí na vítání miminka a všichni do ní mohou psát své rady, tipy a podobně. Knihu pak dáte budoucí mamince, která v ní najde jistě cenné rady, které ocení a později, až budou potřeba, je využije.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button