Krása a módaRady a tipy

Krásné nehty pomocí lihovky

Nehty jsou prostě úžasný způsob, jak vyšperkovat svůj styl. Chodíte rádi do salonů, nebo si nechce raději děláte doma? V případě že doma, určitě často hledáte návody, které si pak zkoušíte sami. Od různých vzhledů s jednou barvou až po komplikovanější se spletitými vzory. Stejně tak jsou tu vždy jednoduché brilantní tipy a triky, které pomohou komukoliv se schopnostmi na odlišných úrovních vytvořit profesionálně vypadající nehty doma. Pokud právě Vy patříte k těmto lidem, tak tu máme jednoduchý návod s překrásným efektem, který zvládnete z pohodlí vašeho domova.

Líbí se Vám pastelové barvy a vzory, které vznikají mícháním vody a laku? Ještě aby ne, jsou překrásné. Obvykle toto umění zahrnuje právě míchání vody s lakem a různé barvy laků. Ačkoliv, je tu jednodušší cesta jak dosáhnout tohoto efektu. Tento tutoriál Vám ukáže, jak dosáhnout správného efektu pomocí permanentních fixů. Vše co potřebujete jsou různé barvy, desinfekční roztok, krycí lak, misku a štěteček na nehty.

Podívejte se na video a zjistěte, jak to udělat. Zkuste různé barvy k vytvoření svého vlastního designu. Je to superjednoduché a zaručí Vám to unikátní a moderní vzhled!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button