Rady a tipy

Pohádkové svatební focení ve stylu „Krásky a zvířete“ vás inspiruje

Disneyho nejnovější hraná pohádka – Kráska a zvíře přichází do kin právě tento týden a to po více jak dvaceti letech od původní animované verze. Pohádkové motivy nás tedy obklopují doslova všude. Můžeme je nalézt jak na čajových sáčcích, tak také na nádobí. Nejmagičtější věcí ale pro nás zůstává tato romantická svatba, ve stylu zmiňovaného filmu.

Svatební fotografie z dílny Raelyn Elizabeth photography jsou učiněným uměleckým dílem. Za úžasné považujeme nejen celkovou atmosféru jakoby vystřiženou z filmu, ale také dokonalé detaily odkazují na pohádku. Tady si svatební agentura dala práci jak s výzdobou plnou růží a nádobí, tak také s organizací jídelní tabule v zámeckých zahradách. Co ale zaskočí zejména ženy je úžasná podoba svatebních šatů s těmi, které měla Belle. Krásnější svatební šaty jsme snad ještě neviděli…

Doufáme tedy, že vás tyto svatební fotografie inspirují, ať už se chystáte říct své ANO letos anebo v budoucích letech. Věříme, že pohádková svatba je úžasný nápad a kdo ví, třeba vám vnukne do budoucna představu o vaší vysněné svatbě. Nechte se tedy inspirovat!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button