Krása a módaRady a tipy

Tento jednoduchý trik se šamponem změní stav vašich vlasů

Vlasy jsou chloubou všech lidí, zejména pak žen. Ty chtějí, aby jejich vlasy byly krásné, jemné, lesklé i hebké zároveň. Vlasy však mohou být zbytečně mastné, suché, vysušené a podobně. Stačí však jednoduchý trik, který vám pomůže, aby vaše vlasy byly krásné. Ptáte se jaký? Stačí používat jiný šampon.

Dva šampony

Přesněji řečeno dva šampóny. Od kořínků ke konečkům se textura vlasu může lišit. Proto je důležité, abyste důkladně vybírali šampony, které vlasům neuškodí. Kadeřnice celebrit Jen Atkin odhalila svůj módní trik. Používá dva různé šampony. Díky tomu získají její vlasy přesně to, co potřebují. Jen vždycky svým klientům radí, aby používaly dva různé druhy šamponu. A proč? Vlasy na pokožce hlavy jsou jiné než ty na koncích a to zejména, když máte dlouhé vlasy.

Mastné kořínky, suché konečky

Pak se také může stát, že budete mít kořínky vlasů mastné, zatímco konečky vlasů mohou být suché a drsné. V takovémto případě Jen doporučuje použít šampón na zvětšení objemu pro kořínky a poté použít hladký šampon na konečky, který bude vlasy hydratovat. Uvidíte, jaký obrovský rozdíl pocítíte a uvidíte.

A to není všechno, zjistíte, že textura vašich vlasů se zlepšuje! Jednoduše vyzkoušejte tyto tipy a uvidíte, jak pomohou právě vašim vlasům.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button