Krása a módaRady a tipy

5 beauty tipů, které vyřeší vaše kožní problémy

Krásná pokožka je základ krásné ženy a jejího zdravého sebevědomí. Některé z nás ale přesto při péči o ni dělají stále ty samé a hrubé chyby – a je to škoda. Dokonalé pokožky totiž můžete dosáhnout snadno, stačí následovat pár jednoduchých pravidel. Zajímá vás, jaká to jsou? My v Nápadovu jsme jich dnes pro vás několik připravili…

Opalování ano či ne?

Opalování ano, ale jenom s krémem s vysokým faktorem! Pravdou totiž je, že sluníčko není pro vaši pokožku zrovna to pravé ořechové a ve stáří dokonce vytváří jaterní skvrny. Pokud chcete odstín dokonalého bronzu, opalujte se spíše obezřetně anebo jej získejte pomocí bronzového make-upu.

Čištění je základ

Pro správné čištění vaší pokožky vybírejte pouze nepěnivé čistící prostředky, jako je mléko, balzám anebo pleťový krém. Jak totiž víme, pěna naši pokožku akorát vysušuje a odmašťuje – a to ve výsledku není vůbec pěkné.

Peelingy

Většina peelingů vaši pokožku akorát poškozuje a činí ji drsnou a nepříjemnou na dotek. Nejúčinnější peelingy jsou minerální anebo kyselé – odstraní starou kůži, ale přitom nepoškodí tu novou.

Krémy

Při hydratování pokožky nezapomeňte vybrat krém, který vám bude opravdu svědčit. Pamatujte také, že nemá žádné přílišné účinky, krém je v první řadě ochrana. Pokud vaše pokožka potřebuje speciální péči, aplikujte před použitím krému výživné sérum.

Mýdlo pouze přírodní

Jak jsme již psali, mýdlo na vaši pokožku prostě nepatří. Pokud si ale přeci jenom nemůžete odepřít voňavý čistící prostředek, zaměřte se na bylinné vody anebo vonné krémy. Účinek bude o mnoho šetrnější…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button