Rady a tipyZdraví

Jídla, které vás rychle zbaví nateklého obličeje

Často chodíme spát ve skvělém rozmaru i kondici, ale ráno se nestačíme divit, jaké oteklá tvář to na nás kouká ze zrcadla. Čas od času se každý z nás probudí s nafouklými tvářemi, to ale neznamená, že tomu tak musí být po celý den. Jídlo je lék na všechno a stejně tak vás může rychle zbavit oteklého obličeje. My jsme pro vás dnes připravili seznam pěti jídel, které vám při pravidelné konzumaci s vaším problémem pomohou jednou provždy! Doufáme, že pro vás bude článek užitečným!

Jablka

Díky 2-4 jablkům denně budou vaše otoky minulostí! Navíc jablka znatelně zlepšují vaše trávení, pomáhají snižovat chuť k jídlu a chrání vaše tělo před řadou onemocnění. Ať už si je dopřejete za syrova anebo pečená, jablka jsou správnou volbou!

Petržel

Není to jenom kudrnatý vzhled, který dává petrželi vyniknout mezi ostatními druhy zeleniny, ale i jeho močopudné vlastnosti. Petržel vás zbaví přebytečné vody – tím pádem vám pomůže i s otoky… a to velmi rychle. Výhodou petržele je i to, že i když ji upravíte jakkoliv, tak nikdy neztrácí své nutriční hodnoty.

Pohanka

Pohanka možná není tou nejchutnější variantou, ale věřte nám, že po pohankové večeři se nikdy s nateklým obličejem neprobudíte! A taková malá nepříjemnost za toto stojí… nebo ne?

Okurky

Obyčejná okurka je na pro vaše tělo učiněným blahem! Tato zelenina má mimo jiného ale také močopudné účinky a je známo, že její šťáva pitá na lačno je nejlepší způsob, jak se zbavit otoků a zároveň pečovat o pleť.

Sušené meruňky

Sušené meruňky jsou dobrou a zdravou náhražkou sladkostí, mají ale i jiná využití. Hrstka tohoto sušeného ovoce vás může zbavit do pár hodin i sebevětšího otoku a ještě vás příjemně zasytí. Vsaďte na meruňky!

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button