Rady a tipy

Tři tipy na zábavu pro vaše ratolesti

Není žádným překvapením, že děti, zejména tedy ty menší mají často takovou přemíru energie, že se jenom ptáme, kde se to v nich všechno bere? Není tedy také žádným tajemstvím, že rodiče mají občas tyto paprsky energii ukočírovat. Přesto je ale odpověď vcelku snadná: chce to vymyslet pořádný program, od kterého neupustí… a pokud je chcete zabavit na celý den, Nápadov pro vás dnes připravil dokonce programy tři!

Vytvořte spolu čokoládové šálky a mlsejte

Jediné, co je třeba udělat je rozpustit nějakou tu čokoládu a dostat ji do nafouknutého balónku. Ten pak nechte vychladit v lednici a jakmile čokoláda stuhne, můžete si spolu s dětmi pochutnat na speciálním poháru s jedlou čokoládovou miskou. Myslíte, že se jenom odváží po takové bombě zlobit?

Malujte rukama a nohama

Pomocí obtisků rukou anebo nohou se dají vytvořit skutečně úžasné obrázky. Jenom se nebojte, že se zamažete a dejte volný průchod vaší i jejich fantazii. Uvidíte, že společně vytvoříte krásná díla!

Vsaďte na bubliny!

Nádherné a nadýchané bubliny můžete s trochou šikovnosti vytvořit jakkoliv. Vložte hrdlo lahce do mýdlového roztoku a tlačte a boční strany lahve – vidíte, jak se vysouvají obrovské bubliny?

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button