Krása a móda

Tip na dokonalé módní doplňky, které mění barvu

Barva je jistě důležitá při výběru oblečení, bot nebo jakýchkoliv jiných módních doplňků. Inu, proč ne, není nic nesmyslného na tom, obklopovat se barvou, kterou má člověk rád a která mu sluší. Na druhou stranu, co takhle mít doma pár věcí, které svou barvu mění?

Chameleoní doplňky

Experimentální studio The Unseen přišlo s inkoustem citlivým na okolní prostředí už dříve. Díky úspěchu, jež vynález vyvolal, v tvorbě pokračuje a nyní se zaměřuje na šperky, peněženky, pouzdra na telefony nebo kožené tašky, které mění barvu v závislosti na podmínkách, v nichž se nacházejí. Toto čarování umožňuje speciální inkoust reagující na dotyk, změny teploty, intenzitu slunečního záření, povětrnostní podmínky, vlhkost vzduchu či dokonce náladu toho, kdo daný doplněk právě nosí. Každý takový inkoust vykazuje jinou reakci, takže kolekce barevně proměnlivých doplňků je skutečně pestrá. Zatímco dřívější kolekce si kladla za cíl představit nový nápad a technologii, módní doplňky z novější řady Air jsou praktické a běžně nositelné.

Pokud vás „chameleoní“ produkty zaujaly, v českých obchodech se po nich patrně budete ptát marně. Jedná se o limitovanou edici, která je k dostání v proslulém londýnském obchodním domě Selfridges na Oxford Street.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button