Krása a módaRady a tipy

Vyrobte si moderní věšáky na šperky

Také máte náhrdelníky, které pravidelně a často nosíte? Nicméně neustále je vytahovat ze šperkovnice a zase ukládat zpátky, to je pro někoho otravná práce. Namísto toho je necháte volně na poličce nebo v koupelně. To však není moc dobré, protože v koupelně se nejvíc vyskytují páry, které mohou šperkům ubližovat a ty pak následně ztratí svůj vzhled. Raději si pořiďte moderní věšáky!

Kam se šperky?

Můžete vytvořit poměrně moderní a praktické věšáky, na které jednotlivé šperky můžete umístit. Kromě toho, že věšáky vypadají velmi moderně a hezky, jsou také praktické. Jako podklady můžete použít prakticky jakýkoliv kus tvrdého papíru (můžete sáhnout po nejrůznějších barevných kouscích, oblíbených motivech. Skvělé jsou také vzorníky barev, které vám doma zůstaly z nějakého malování či zkrášlování domu. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Dekorativní papíry nebo vzorníky barev
  • Hřebíky

Jak postupovat:

Dekorativní kusy papíru nebo vzorníky barev si dobře rozprostřete po stěně. Můžete je umístit cik-cak, jeden nahoru, druhý dolů nebo do nějakých pravidelných tvarů, podle vaší fantazie. Naznačte si obyčejnou tužkou, kde budete papír nebo vzorník následně aplikovat.

Vezměte papír, udělejte hřebíkem nebo jakoukoliv tyčkou díru (tak, aby kus vyčníval a šel jednoduše přilepit na zeď) a přilepte. Pokud se chcete vyhnout lepidlu, pak můžete sáhnout po hřebíku, který do zdi přibijete.

Následně už můžete nejrůznější náhrdelníky nebo bižuterii věšet na moderní a krásné věšáky. Ženy na ně věší nejčastěji takové náhrdelníky, které pravidelně a často nosí. Díky tomu je tak mají vždycky po ruce a mohou je využít, když potřebují.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button