Krása a módaRady a tipyZdraví

3 přírodní způsoby, jak se zbavit černých teček

Jasná a krásná pleť je pro ženu téměř nezbytností a samozřejmě faktorem, který ji dodá dostatečné sebevědomí. Někdy jsou k nám ale geny neúprosné a tak si k zářivé pleti musíme trochu dopomoci. Odborníci říkají, že jediný způsob, jak dosáhnout dokonalé pleti je starání se o ní každý den -samozřejmě pomocí přírodních procedur! My jsme pro vás dne připravili tři nejúčinnější…

Citrón + med + cukr

Rozkrojíme citrón na polovinu a pokryjeme každou z nich štědrou vrstvou medu. Poté posypeme obě půlky cukrem (nejlépe třtinovým) a jemně masírujeme problémové oblasti pomocí krouživých pohybů. Proceduru opakujeme více než jednou týdně.

Cukr + med + olivový olej + vanilkový extrakt

Smícháme 1/4 šálku bílého cukru a 1/4 šálku hnědého cukru do mísy a promícháme. Přidáme 1/4 šálku olivového oleje a opět promícháme. Poté vmícháme 1 lžíci medu a 1/2 lžičky vanilkového extraktu. Smísíme všechny ingredience a mícháme, dokud nedostaneme pastózní strukturu směsi. Nakonec naneseme naši směs na problémové partie a necháme ji několik minut působit. Po skončení procedury si nezapomeneme obličej pořádně opláchnout.

Živočišné uhlí + zelený jíl

Smícháme dohromady 1/2 čajové lžičky drceného uhlí, 1 lžičku zeleného jílu a 1/2 lžičky vody. Ingredience dobře promícháme a měli bychom získat hladkou směs bez hrudek. Pomocí houby nebo kartáčku naneseme směs na obličej a necháme ji působit po dobu několika minut. Pečlivě opláchneme studenou vodou – proceduru bychom měli opakovat nejméně dvakrát týdně!

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button