Rady a tipy

Jak natrvalo odstranit plíseň ve vaší koupelně

Plíseň v koupelně může vést ke zdlouhavému a urputnému boji pro každou z nás. Máme pro vás jeden skvělý trik, jak se plísní jednoduše zbavíte. Zároveň dodáváme, že při tomto triku se nemusíte bát udušení z výparů chemikálií. Je to levné a efektní. Pokud si neumíte poradit s plísněmi a nepomáhá už ani tradiční savo, vyzkoušejte toto, možná vám pomůže.

Odstranění plísni vyřešíte za pomoci dvou surovin, které máte téměř vždy doma.Vašimi pomocníky budou pouze dvě levné suroviny: ocet a prací prášek.

Smíchejte ocet a prací prášek ve stejném poměru, 1: 1. Tuto směs aplikujte na místa, kde se nachází plíseň (vana, sprchový kout, dlaždice). Směs nechte působit alespoň deset minut (klidně i přes noc) a pak jednoduše setřete houbou nebo kartáčkem. Výsledek budete vidět ihned!

Vyzkoušejte tento trik a uvidíte, že běžné bělidlo a chemikálie na plíseň ihned vyhodíte. Na hrozný zápach a zdlouhavý proces čištění okamžitě zapomenete.

Doufám, že vám tato rada bude užitečná a její používání si oblíbíte. Odkdy používám tento trik, nevím, co je to mít plíseň v koupelně.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button