Spolupráce

Letošní podzim bude jiný, leckomu ale určitě přinese úspěch

Je zcela zřejmé, že letošní rok se výrazně liší od těch předchozích, a nejinak tomu bude i v podzimní sezoně. Covidová krize přináší starosti firmám i zaměstnancům, pro některé znamená příležitost. 

Každá krize s sebou přináší řadu změn a nutnost se těmto změnám přizpůsobit. Kdo to nezvládne, odchází z krize poražený, ten, kdo změnami projde nejlépe, se stává vítězem. Některé podmínky tohoto utkání jsou předem dané – určité obory podnikání jsou například utlumeny, po produktech jiných roste poptávka. Jiné prvky souboje ale záleží jen na nás samotných.

Jednou z nejdůležitějších podmínek úspěchu, které může ovlivnit každý z nás, je široký rozsah cenných znalostí a zkušeností, které nám pomohou se zorientovat i v obtížných situacích a vytěžit z nich maximum. Může se zdát, že přijít k nim je časově náročné a trvá to léta, ale existuje tu jedna zkratka.

Tou zkratkou je samozřejmě škola, ale pozor, ne každá nabízí stejně přínosné a stejně hodnotné vzdělání. V dnešní době platí, že největší cenu mají znalosti a zkušenosti bezprostředně využitelné v praxi. Lze tedy jen doporučit studovat některý z osvědčených programů MBA, které jsou vyhlášené tím, že se soustředí nejen na prohloubení dosud nabytých znalostí, ale především na získání praktických dovedností. Ve špičkových MBA školách výuku zajišťují osvědčení odborníci z praxe, kteří se se studenty dělí o cenné zkušenosti získané dlouholetou prací v oboru. 

Mezi nejprestižnější MBA školy v České republice patří Business Institut, který se může pochlubit mimo jiné skutečností, že pro něj výuku realizují téměř dvě stovky špičkových lektorů, jejichž rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. 

Business Institut nabízí širokou škálu praxí prověřených studijních programů, mezi nimiž určitě zmiňme třeba Management, organizace a řízení, Podnikání a management, Strategický management, Řízení lidských zdrojů nebo Marketing a reklama. Vybírat zde můžete jak z programů studovaných kombinovanou formou, tedy prezenčně i on-line, tak ze 100% online studia.

V této souvislosti je určitě užitečné vědět, že všichni studenti Business Institutu mají k dispozici propracovaný online portál, který jim slouží jako vzdělávací i komunikační prostředí. V něm si lze snadno vyřídit cokoli ohledně studia a k dispozici je tu i online knihovna  s více než 5200 tituly v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Online jsou zde k dispozici také další studijní materiály a školou natočené videopřednášky, interaktivní prezentace, sylaby, bonusová videa a audiovizuální doplňky ke studiu. Prostřednictvím této jedinečné e-learningové platformy lze také konzultovat s lektory, a to témata z výuky i vlastní odborné otázky z praxe.

„Studium na Business Institutu mohu jen doporučit… Oceňuji perfektně postavené studijní programy, profesionalitu lektorů, příjemné zázemí školy a skvělou komunikaci se studijním oddělením. Největším přínosem studia pro mne však byly poznatky a dovednosti, které jsem mohla uplatnit přímo ve své praxi,“ hodnotí své studium 

personální ředitelka Lenka Kočárková.

Letošní podzim bude nepochybně jiný než ty předchozí, ale jedno je jisté: Štěstí bude tak, jako vždy, přát připraveným. Ať už si chcete zajistit úspěch v podnikání nebo si chcete polepšit v zaměstnání, investice do kvalitního vzdělání se vám rozhodně vyplatí. Neváhejte tedy a využijte nabídku osvědčených studijních programů MBA na Business Institutu a přihlaste se ke studiu ještě dnes!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button