Krása a módaZdraví

Ke krásné pleti pomocí ledu

Říká se že naše tvář, je naše štěstí… možná s tímto tvrzením nemusíte na 100% souhlasit, ale jsme si jisti, že stejně jako každý toužíte po zářivé a čisté pleti. My v Nápadovu jsme pro vás dnes připravili jednoduchou ledovou terapiie , která vám zabere minimálně času a přesto má maximální relaxační a ozdravující účinek. Vše co potřebujete je led, led a ještě trochu ledu!

Pro hladší pleť

Každý večer anebo před spaním zkuste toto: umyjte si obličej, vyplňte igelitový sáček ledem a jemně jim masírujte celou plochu vašeho obličeje a krku po dobu asi tří minut. Již za několik dní by se měli dostavit znatelní výsledky. Vaše pokožka bude svěží a hladká a navíc se vám po ní bude báječné spát.

Zbavte se akné

Ledová terapie je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se zbavit protivného akné. Prvním krokem je důkladné umytí obličeje, poté zabalte kostku ledu v nějakém měkkém hadříku anebo ubrousku a jemně jej tlačte na pupínek po dobu 3-5 minut. Výsledek vás velice překvapí!

Redukuje vrásky

Tato jednoduchá procedura významně zlepšuje krevní oběh a zabraňuje tak předčasnému stárnutí vaší kůže a tvorbě vrásek. Stačí si pomocí několika ledových kostek potřít tvář a pak ji po dobu několika minut masírovat. Je to jednoduché a přitom účinné!

Led proti oteklým očím

Plakala jste celou noc a probudila se s oteklýma očima? Existuje mnoho důvodů, proč jsou vaše oči oteklé, ale je také pár způsobů, jak se jich rychle zbavit. Zabalte dva kusy ledu do kusu látky a umístěte jej na vaše oči. Jemně masírujte postižené části po dobu dvou minut pomocí krouživých pohybů. Led je skvělá první pomoc, že?

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button