Krása a módaZdraví

Ke krásné pleti pomocí ledu

Říká se že naše tvář, je naše štěstí… možná s tímto tvrzením nemusíte na 100% souhlasit, ale jsme si jisti, že stejně jako každý toužíte po zářivé a čisté pleti. My v Nápadovu jsme pro vás dnes připravili jednoduchou ledovou terapiie , která vám zabere minimálně času a přesto má maximální relaxační a ozdravující účinek. Vše co potřebujete je led, led a ještě trochu ledu!

Pro hladší pleť

Každý večer anebo před spaním zkuste toto: umyjte si obličej, vyplňte igelitový sáček ledem a jemně jim masírujte celou plochu vašeho obličeje a krku po dobu asi tří minut. Již za několik dní by se měli dostavit znatelní výsledky. Vaše pokožka bude svěží a hladká a navíc se vám po ní bude báječné spát.

Zbavte se akné

Ledová terapie je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se zbavit protivného akné. Prvním krokem je důkladné umytí obličeje, poté zabalte kostku ledu v nějakém měkkém hadříku anebo ubrousku a jemně jej tlačte na pupínek po dobu 3-5 minut. Výsledek vás velice překvapí!

Redukuje vrásky

Tato jednoduchá procedura významně zlepšuje krevní oběh a zabraňuje tak předčasnému stárnutí vaší kůže a tvorbě vrásek. Stačí si pomocí několika ledových kostek potřít tvář a pak ji po dobu několika minut masírovat. Je to jednoduché a přitom účinné!

Led proti oteklým očím

Plakala jste celou noc a probudila se s oteklýma očima? Existuje mnoho důvodů, proč jsou vaše oči oteklé, ale je také pár způsobů, jak se jich rychle zbavit. Zabalte dva kusy ledu do kusu látky a umístěte jej na vaše oči. Jemně masírujte postižené části po dobu dvou minut pomocí krouživých pohybů. Led je skvělá první pomoc, že?

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button