Krása a móda

Tajemství přirozeného make-upu

V dnešní době je opravdovou vzácností narazit na ženu s přirozením lookem bez zbytečného množství make-upu. Příčinou toho je neustálá snaha vyniknout a odlišovat se… toho ale můžeme dosáhnout i minimálním usilím a se symbolickým množstvím líčidel. Možná si říkáte, že pro přírodní look je potřeba mýt dokonale čistou pleť. ale věřte, není tomu tak. My vám dnes ukážeme, jak dosáhnout přirozeného looku a to s jakýmkoliv typem pleti!

1. krok: Čištění obličeje

Základem je připravit vaši tvář na make-up, to znamená, že musíte z vaší pokožky odstranit odumřelé buňky a nečistoty. Pro tento úkon vám může skvěle posloužit hydratační krém.

2. krok: Zamaskování nedokonalostí

Na zamaskování kruhů pod očima nebo pupínků použijte váš ověřený korektor, nejlépe ten, který můžete nanést prsty.

3.krok: Aplikujte základ

Základ (jemný odstín make-upu) nanášejte kartáčkem houbičkou anebo nejlépe prsty. Dejte si záležet na rovnoměrném umístění . toho docílíte pomocí perlivých pohybů.

4.krok: Skryjte malé nedostatky

Na skrytí skvrnek okolo nosu a očních koutků použijte opět váš osvědčený korektor. Nanášejte klepavými pohyby.

5.krok: Stínování

 

Nyní naneste vámi zvolený krém (nejlépe lehce červené a krémové odstíny) na vaše lícní kosti a pomocí prstů jej rovnoměrně rozetřete.

6.krok: „Zdravíčka“

 

V této fázi můžete sáhnout po jemném růžovém pudru a vytvořit s jeho pomocí přirozená „zdravíčka!“, pudr nanášejte krouživými pohyby. Dejte ale pozor na intenzitu líčení!

7.krok: obočí

Závěrem se postarejte o mezery ve vašem obočí – použijte tužku, která koresponduje s vaší přirozenou barvou a mezírky domalujte.

Máme hotovo!

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button