Krása a módaZdraví

Suchá kůže a vrásky? Vyzkoušejte tento trik!

Vzhled je často velmi důležitý, spousta žen na něj klade velký důraz a nebojí se proto vydat opravdu vysoké finanční částky za krémy. Ty nemusejí vždycky pomoci. Pokožku ovlivňuje nezdravý životní styl, různé chemikálie, které na pleť aplikujete a spousta dalšího. Akné, černé tečky, ucpané póry a všechno dalšího nepřispívá kvalitě a zdraví pleti.

Vzhled je důležitý

Pro spoustu žen je vzhled klíčový, proto se nebojí chodit na drahé kosmetické procedury a některé se dokonce nebojí ani různých operací. Nemusíte utrácet spoustu peněz, trávit v kosmetických salonech hodiny. Vyzkoušejte přírodní metody, které mohou pomoci a to bez zbytečných chemických látek.

Kůže je velmi jemná, proto musíte být opatrní, co vše na ní aplikujete. Přinášíme vám metodu, která pomůže odstranit černé tečky, akné i vrásky. A co je na tom nejlepší? Bez možných vedlejších účinků! Jedlá soda a kokosový olej. Dvě přísady, které běžně využíváte v kuchyni toho umí daleko víc. Mají antiseptické a protizánětlivé vlastnosti, které jsou skvělé pro vaši pleť. Jak si tento recept připravit?

Co budete potřebovat?

  • 2 polévkové lžíce kokosového oleje
  • 1 polévková lžíce jedlé sody

Jak postupovat?

V malé misce velmi dobře smíchejte obě ingredience, vznikne vám pasta. Tu aplikujte na pokožku pomocí kruhových pohybů. Nechejte minimálně deset minut na pleti působit a poté opláchněte vlažnou vodou. Kokosový olej hydratuje pokožku velmi dobře a hluboko, takže nebudete potřebovat hydratační krémy.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button