Zdraví

Šest vychytávek, která vám velice usnadní každodenní život!

Možná si to ani neuvědomujete, ale většinu věcí, co děláme na denní bází prakticky automaticky děláme vlastně špatně. Jistě, jedná se o drobné věci, ale jestliže nad nimi začneme více přemýšlet, uvědomíme si, že jdou vlastně dělat jinak. Myslíme tím tedy lépe a hlavně časově úsporněji, neboť čas je to, co za čím se celý náš život honíme. Nápadov pro vás proto připravil šest vychytávek, které vám váš život opravdu usnadní. Není zač!

Test make-upu

Při výběru make-upu je základ otestovat jej na krku, nikoliv na vašem zápěstí. Slabý proužek na krku bude dostačujícím testem a vy se ve správném odstínu nikdy nezmýlíte!

Třídění klíčů

Abyste už nikdy nemuseli hledat ten správný klíč, natřete je jednoduše lakem na nehty!

Jak snadno oloupat vejce?

Jak odstranit skořápku snadno a rychle? Jednoduše: před vařením dejte do vody lžičku jedlé sody a uvidíte, jak se vám potom bude loupat samo!

Žehlení bez žehličky

Nemáte čas na žehlení, ale přesto chcete oblečení vyžehlené? Není problém, máme pro vás jeden malý trik: umístěte vaše oblečení do sušičky se třemi kostkami ledu nechte je působit po dobu patnácti minut. Pára ho během procesu sušení zbaví všech puklin a vrásek a vy budete nadšeni!

A co sprcha?

Při sprše dbejte na správné množství šampónu – přílišné množství činí vaši kůži svědivou anebo příliš suchou. Odolejte tedy pěnivému efektu a šampón používejte střídmě s kombinací vlažné vody.

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button