Napadov.cz

Proč si dopřát vodu s citrónem?

Možná jste již zpozorovali, že naše stránka citrónům prostě fandí. Ani dnes vás neošidíme o článek plný zajímavostí o tomto citrusovém ovoci. Tentokrát se zaměříme na vodu s citrónem – uznávaný všelék. Už jste slyšeli o jejím zázračném účinku na naše zdraví?

Citrónová voda – nejlepší přítel pro vaše játra

Udržování vašich jater je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou byste měli dělat pro své zdraví. Citrónová doba je pro něj úplným balzámem a dokáže je udržet na špičkové úrovni a to díky kyselině citrónové, která významně pomáhá zničit bakterie. Lékaři doporučují konzumovat zejména ráno a nalačno – jen tak získáte dokonalou ochranu pro vaše játra.

Je perfektní chete-li orlí zrak

Vzpomínáte, jak nám jako malým nutili mrkev pro bystré oči jako rys? Říkali nám to špatně, vědci dokázali, že pro zdravé oči jsou ideální citrusové plody a těm vévodí náš citrón. Antioxidanty a vitamíny, to je to, co činí náš zrak perfektní. Nabídněte si proto skleničku vody s citrónem.

Zázrak pro zdraví

Říká se, že zdravý trávicí systém je základním kamenem všestranně dobrého zdraví. Citróny jsou totiž důležitým zdrojem pektinových vláken, která jsou nezbytná pro dobrou funkci tlustého střeva. Dejte si tedy každé ráno skleničku vody s citrónem (jak jsme již radili) a váš organismus i vaše střeva se rázem rozpohybují.

 

 

 

Profilový obrázek

darja.docekalova


Přidat komentář

Spolupracujeme