Krása a módaRady a tipyZdraví

Přírodní produkty, díky kterým bude vaše pokožka dlouho mladá

Přírodní produkty jsou pro mnoho žen stále populárnějším řešením péče o pleť. Přestože většina produktů na trhu je stále příliš chemicky upravována, dnešní ženy jsou informované a začínají se zajímat o to, čím vlastně ošetřují svou pokožku. A co z toho vyplývá? Vsaďte na tipy vaši babiček a prababiček, ony věděly, jak o své tělo pečovat bez zbytečné chemie. My pro vás máme pár jejich tipů a většinu produktů dokonce najdete doma ve své lednici. A to se vyplatí, ne?

Rajčata

Rajčata jsou učiněným zázrak pro unavenou a namoženou pleť. My vám doporučujeme nechat týdně po dubu dvaceti minut plátky rajčat na svém obličeji a brzy bude vaše pokožka jemná a hladká.

Brambora

Brambora je v péči o pleť naprostou jedničkou – bojuje proti vráskám, unavené pleti a navíc ji dovede úplně rozzářit. Pro větší účinek byste ji měli své pleti dopřát 15 minut denně v podobě plátků – a to nejlépe v kombinaci s citrónem.

Okurka

Okurka vám pomůže hlavně v případě, že máte potíže s akné. Kromě toho podporuje vitalitu vaší pokožky a zachovává vám mladiství vzhled. Její plátky po dubu 15 minut denně budou na vaši pleť učiněným zázrakem.

Cukr

Cukr je skvělý čistící prostředek a vždy ho máte na dosah ruky. Účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky, takže je ve výsledku vaše pleť jemná a hebká.

Šípkový olej

Šípkovému oleji se také někdy říká „elixír mládí“ – a tato přezdívka je pro něj velice příhodná. Stačí pár jeho kapek a snížíte hned riziko předčasných vrásek a stárnutí kůže. Vsaďte na něj!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button