Rady a tipyReceptyZdraví

Křen a vinný ocet? Skvělý lék!

Každý z nás měl občas nějaký ten zdravotní problém. Mnozí jdou k lékaři, nechají se vyšetřit, předepsat si nějaké léky a tím svou nemoc vyléčí. Nicméně, je-li zdravotní stav chronický, může se opakovaně vracet a léky pak ne vždy mohou pomoci. V takovém případě se lidé často obracejí na přírodní medicínu.

Léky na předpis versus přírodní léky

V přírodě je síla a své o tom ví spousta lidí, kteří dávají přednost před chemií a léky na předpis přednost přírodě. Přírodní metody neobsahují často chemii a další látky, které by mohly tělu uškodit a způsobit řadu negativních účinků. Příroda je navíc účinnější, levnější a mnohdy může i chutnat. Vyrobíte si takové léky v pohodlí domova, za pár chvil a korun.

Léky na předpis jsou samozřejmě v pořádku, když nemoc nejde léčit jiným způsobem. Nicméně vždy je dobré nejdřív sáhnout po přírodních metodách. Ve velké většině pomohou a k lékům se tak nemusíte vůbec dostat. Dnes vám představíme recept na lék, který může pomoci se zánětem dutin a s nepříjemnou bolestí hlavy.

Záněty dutin a bolesti hlavy

Teplo střídá zima, léto se mění v podzim. Dny jsou stále chladnější a my už na sebe musíme obléknout mikinu nebo dokonce bundu. Toto počasí je ideální pro zánět dutin. A právě bolest hlavy je prvním vedlejším příznakem této nemoci. Snažíte se jí všemožně zbavit, ale ne vždycky to stoprocentně půjde.

Ani ty nejsilnější léky ne vždy mohou pomoci. Proto hledáte pomoci jinde, třeba v přírodě. Tento přírodní lék je jednoduchý, má velmi ohromující účinky a samotní doktoři jsou překvapeni, co vše umí. Jde o křen, který je v tomto léku velkým přínosem. Jak si lék připravit?

Co budete potřebovat:

  • Mletý čerstvý křen
  • Vinný ocet

Jak postupovat:

Vezměte sklenici, kterou je možno uzavřít a dejte do ní křen, který zalijete vinným octem. Pečlivě uzavřete a nechejte při pokojové teplotě deset dní odpočívat. Čas od času můžete láhev obrátit vzhůru nohami a protřepat.

Jak správně používat:

Po deseti dnech je lék připraven. A jak se správně užívá? Pomocí inhalování výparů! Vezměte kus látky a na ní nalijte trošku hotové směsi. Látku přiložte na čelo, než jdete spát a vdechujte. Metoda by se měla provádět asi pět dní. Silný zápach křenu vám pomůže vyléčit infekce dutin a bolesti hlavy.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button