Spolupráce

Originální dárek si zaslouží spolehlivou službu pro dodání

Na našich stránkách najdete hromadu tipů na výrobu originálních dárků. Kamarádku potěší domácí kokosový balzám na rty, mamince udělají radost podložky ze Sisalu a tátu stoprocentně překvapíte doma vyrobenou gelovou vůní do auta. Tak, dárek už jste vymysleli a vyrobili, ale blízký člověk, kterého chcete potěšit je na delší dobu v zahraničí? Poradíme vám, jak mu ho spolehlivě (a za rozumnou cenu!) doručit.

Domácí koláč k dárku nebalte

Potraviny se totiž posílat obvykle nesmějí, stejně tak není dobrý nápad posílat lahev vína nebo krabičku s doutníky. Seznam věcí, které se obvykle nesmí přepravovat, najdete na stránkách Balík do zahraničí.

Nepodceňte balení

Dejte si s balením dárků opravdu práci. Pokud dáváte svůj výtvor do dárkové krabičky, vyplňte volný prostor uvnitř vatou nebo igelitem, případně dárkovým papírem. Vaši dárkovou krabičku poté vložte do té přepravní kartonové, kterou ještě jednou pečlivě omotáte igelitovou fólií. Myslete na to, že krabička může při překládání z auta do skladu promoknout, proto je fólie důležitá.

Cena rozhoduje…

Různé přepravní společnosti nabízí různé ceny, nejjednodušší bude vybrat si tu společnost, která sdružuje hned několik mezinárodních firem. Díky většímu objemu zakázek, které jim zadávají, nabízí svým zákazníkům opravdu výhodné ceny. Snad každá přepravní společnost nabízí na svých stránkách kalkulačku pro výpočet ceny přepravy, zadejte do ní ty nejpřesnější parametry týkající se rozměru, váhy a adresy dodání a hned víte, na kolik vás to celé vyjde.

Ale lhůta dodání taky!

Každému se někdy stalo, že si vzpomněl na narozeniny někoho blízkého až na poslední chvíli. V téhle situaci jde najednou cena stranou a nejdůležitější je rozhodně především doručit dárek včas. Přepravní službu tedy vybírejte ne podle ceny, ale dle garantované doby doručení zásilky.

Náš tip: Přidejte do balení k dárku taky vlastnoručně vyrobený voňavý sáček. Jakmile jej otevřou, překvapení znásobí i krásná vůně linoucí se z krabičky.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button