Dům a zahrada

Okno a bezbarvé lepidlo? Uvidíte, jak skvělé výsledky to bude mít!

Řešíte ve svém domě či bytě okna a to, zda do nich dát žaluzie či nikoliv? U oken v obývacím pokoji, dětském pokoji, ložnici o tom neuvažujete, žaluzie pořídíte. Co však v koupelně? Nebo na toaletě či v zimní zahradě? Zde si chcete zachovat určité soukromí, ale také nechcete možná zbytečně investovat peníze do žaluzií.

Jak si zajistit soukromí?

Buďte maličko kreativní! Vyzkoušejte tento jednoduchý trik, který vás vyjde opravdu levně, je kreativní, originální a krásný zároveň! Budete k tomu potřebovat jen pár věcí, trošku kreativity a budete mít hotovo! Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Staré záclonky
  • Bezbarvé lepidlo
  • Lak
  • Brusný papír

Jak postupovat:

Pokud je okno staré, pak jej s pomocí brusného papíru obruste, nabarvěte a popřípadě nalakujte, podle toho, jak moc velkou úpravu potřebuje vaše okno. Následně vezměte záclonku, tu ustřihněte přesně do rozměrů okna a přiložte na vnitřní stranu okna.

Následně vezměte bezbarvé lepidlo, přetřete jím celou výplň a nechejte uschnout. Díky tomu bude okno krásně ozdobené, moderní a zároveň přes něj nikdo neuvidí, takže soukromí budete mít jistě dostatek. A co víc, díky tomuto kreativnímu nápadu budete mít dostatečné množství světla v interiéru a nebudete muset složitě řešit, zda si pořídit žaluzie nebo nepořídit.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button