Spolupráce

Je nejvyšší čas vyřešit otázku, čím budete letos topit ve svém rekreačním objektu

První sychravá rána zvyšují urgenci zabývat se myšlenkou, čím budete letos v zimě topit ve svém rekreačním objektu. Váš výběr se přitom nemusí omezit na dřevo a elektřinu. Věděli jste, že skvěle Vám i v rekreačním objektu mohou posloužit tepelná čerpadla?

Tento zdroj tepla nejenže Vám nemovitost příjemně vytopí v době Vašeho pobytu, ve skutečnosti toho umí mnohem více!

Přivítá Vás ve vyhřáté místnosti

Moderní tepelná čerpadla lze ovládat mobilním telefonem. Před svým příjezdem na chatu

i chalupu tak čerpadlo vzdáleně zapnete a pak již přicházíte do vyhřáté místnosti.

Nepřipustí škody způsobené mrazem

Tepelná čerpadla umí místnost tzv. penetrovat, tj. udržují v ní stabilní teplotu nad bodem mrazu (nej

astěji 10 °C). Tímto čerpadlo zamezí škodám, které by v místnosti způsobil mráz. Zároveň, udržování teploty v místnosti má pozitivní vliv na eliminaci výskytu organických škůdců (plísně, houby apod.)

V létě Vás ochladí

Rekreační objekty trpí tím, že se v létě rychle vyhřejí a přes poledne v nich bývá horko. I s tímto Vám pomůže tepelné čerpadlo, Konkrétně jednotky se systémem vzduch/vzduch umí pracovat i jako klimatizace.

Nezatěžuje peněženku

Tepelná čerpadla patří mezi nejlevnější zdroje tepla. S velkým odstupem překonávají topení elektřinou, plynem i uhlím. S tepelnými čerpadly neřešíte aktuální cenu paliva, to je totiž vždy zdarma.

Tím ale výhody nekončí…

Zároveň, u tepelného čerpadla Vás nemusí trápit dopad na životní prostředí, jsou maximálně ekologická a když vyrábí energii, nijak nezatěžují životní prostředí. U tepelných čerpadel také neřešíte žádné přikládání i kopání přípojky, natahování vedení apod.

Máte otázky? Obraťte se na odborníky

Zaujala Vás myšlenka topení tepelnými čerpadly? Žádejte více informací o možnostech využití tohoto zdroje tepla ve Vašem konkrétním případě, a to u odborníků společnosti IVT, s.r.o., prodejce švédských tepelných čerpadel značky IVT, která je držitelem evropské značky kvality tepelných čerpadel Q.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button