Spolupráce

Je nejvyšší čas vyřešit otázku, čím budete letos topit ve svém rekreačním objektu

První sychravá rána zvyšují urgenci zabývat se myšlenkou, čím budete letos v zimě topit ve svém rekreačním objektu. Váš výběr se přitom nemusí omezit na dřevo a elektřinu. Věděli jste, že skvěle Vám i v rekreačním objektu mohou posloužit tepelná čerpadla?

Tento zdroj tepla nejenže Vám nemovitost příjemně vytopí v době Vašeho pobytu, ve skutečnosti toho umí mnohem více!

Přivítá Vás ve vyhřáté místnosti

Moderní tepelná čerpadla lze ovládat mobilním telefonem. Před svým příjezdem na chatu

i chalupu tak čerpadlo vzdáleně zapnete a pak již přicházíte do vyhřáté místnosti.

Nepřipustí škody způsobené mrazem

Tepelná čerpadla umí místnost tzv. penetrovat, tj. udržují v ní stabilní teplotu nad bodem mrazu (nej

astěji 10 °C). Tímto čerpadlo zamezí škodám, které by v místnosti způsobil mráz. Zároveň, udržování teploty v místnosti má pozitivní vliv na eliminaci výskytu organických škůdců (plísně, houby apod.)

V létě Vás ochladí

Rekreační objekty trpí tím, že se v létě rychle vyhřejí a přes poledne v nich bývá horko. I s tímto Vám pomůže tepelné čerpadlo, Konkrétně jednotky se systémem vzduch/vzduch umí pracovat i jako klimatizace.

Nezatěžuje peněženku

Tepelná čerpadla patří mezi nejlevnější zdroje tepla. S velkým odstupem překonávají topení elektřinou, plynem i uhlím. S tepelnými čerpadly neřešíte aktuální cenu paliva, to je totiž vždy zdarma.

Tím ale výhody nekončí…

Zároveň, u tepelného čerpadla Vás nemusí trápit dopad na životní prostředí, jsou maximálně ekologická a když vyrábí energii, nijak nezatěžují životní prostředí. U tepelných čerpadel také neřešíte žádné přikládání i kopání přípojky, natahování vedení apod.

Máte otázky? Obraťte se na odborníky

Zaujala Vás myšlenka topení tepelnými čerpadly? Žádejte více informací o možnostech využití tohoto zdroje tepla ve Vašem konkrétním případě, a to u odborníků společnosti IVT, s.r.o., prodejce švédských tepelných čerpadel značky IVT, která je držitelem evropské značky kvality tepelných čerpadel Q.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button