Krása a módaRady a tipy

Krásnější a hladší pleť – vyzkoušejte tento domácí recept!

Péče o pokožku je velmi důležitá, spousta lidí se snaží o pleť pravidelně pečovat se spoustou nejrůznějších přípravků, krémů, gelů a podobně. Na pleti se mohou objevovat černé tečky, akné, pupínky a mnoho dalších nepříjemností. Péče o pleť je tedy opravdu velmi důležitou věcí, kterou není radno podceňovat. Jak se postarat o krásnou pleť?

Skvělá technika, kterou si zamilujete

Mikrodermabraze. Co je to? Technika, která se odstraní vrchní vrstva pokožky a vyloupne se tak mladší, jemnější a čerstvější pokožka. Zní to šíleně? Ve skutečnosti se bát nemusíte, je to jemná a velmi šetrná metoda, která není nijak bolestivá. Pomáhají skvěle při odstraňování vrásek, pomůže vám dodat mladší vzhled a pečuje skvěle o pokožku.

žena

Tento druh léčby se využívá velmi hojně a pokud nechcete navštěvovat drahého a mnohdy drastického plastického chirurga, dermatologa nebo další jiné metody? Objevuje-li se u vás často mastná pokožka, pak před přípravou make-upu je nutno začít řešit, co s pokožkou. Váš obličej by měl být čistý a bez mastnoty. Nemusíte platit vysoké částky za návštěvy různých odborníků, stačí sáhnout po tomto domácím pomocníkovi a můžete si vytvořit vlastní domácí ošetření mikrodermabrazí. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • 2 čajové lžičky jedlé sody
  • Voda

Jak postupovat:

Smíchejte jedlou sodu a vodu tak, aby se vytvořila hustá pasta. Právě tuto hustou pastu naneste na obličej a s pomocí prstů jemně pokožku masírujte. Ideální jsou kruhové pohyby, kterými odstraníte odumřelou pokožku. Vyhněte se citlivé oblasti okolo očí. Následně pokožku jemně omyjte vodou a osušte.

Směs jedlé sody a vody má krásné peelingové vlastnosti, odstraňuje odumřelou pokožku a pomáhá pleti dýchat. Pastu na pokožku aplikujte maximálně pět minut, poté opláchněte teplou vodou. Můžete tuto metodu použít několikrát týdně, minimálně jednou za týden.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button