Krása a módaRady a tipy

Krásnější a hladší pleť – vyzkoušejte tento domácí recept!

Péče o pokožku je velmi důležitá, spousta lidí se snaží o pleť pravidelně pečovat se spoustou nejrůznějších přípravků, krémů, gelů a podobně. Na pleti se mohou objevovat černé tečky, akné, pupínky a mnoho dalších nepříjemností. Péče o pleť je tedy opravdu velmi důležitou věcí, kterou není radno podceňovat. Jak se postarat o krásnou pleť?

Skvělá technika, kterou si zamilujete

Mikrodermabraze. Co je to? Technika, která se odstraní vrchní vrstva pokožky a vyloupne se tak mladší, jemnější a čerstvější pokožka. Zní to šíleně? Ve skutečnosti se bát nemusíte, je to jemná a velmi šetrná metoda, která není nijak bolestivá. Pomáhají skvěle při odstraňování vrásek, pomůže vám dodat mladší vzhled a pečuje skvěle o pokožku.

žena

Tento druh léčby se využívá velmi hojně a pokud nechcete navštěvovat drahého a mnohdy drastického plastického chirurga, dermatologa nebo další jiné metody? Objevuje-li se u vás často mastná pokožka, pak před přípravou make-upu je nutno začít řešit, co s pokožkou. Váš obličej by měl být čistý a bez mastnoty. Nemusíte platit vysoké částky za návštěvy různých odborníků, stačí sáhnout po tomto domácím pomocníkovi a můžete si vytvořit vlastní domácí ošetření mikrodermabrazí. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • 2 čajové lžičky jedlé sody
  • Voda

Jak postupovat:

Smíchejte jedlou sodu a vodu tak, aby se vytvořila hustá pasta. Právě tuto hustou pastu naneste na obličej a s pomocí prstů jemně pokožku masírujte. Ideální jsou kruhové pohyby, kterými odstraníte odumřelou pokožku. Vyhněte se citlivé oblasti okolo očí. Následně pokožku jemně omyjte vodou a osušte.

Směs jedlé sody a vody má krásné peelingové vlastnosti, odstraňuje odumřelou pokožku a pomáhá pleti dýchat. Pastu na pokožku aplikujte maximálně pět minut, poté opláchněte teplou vodou. Můžete tuto metodu použít několikrát týdně, minimálně jednou za týden.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button