Rady a tipy

Filmové tipy pro dokonalý valentýnský večer

Tak jste se dočkaly, milé dámy – máme tu 14 únor a s ním i příležitost nechat se obskakovat od svých drahých poloviček a zároveň také trochu rozmazlit i je. Hezkým nápadem, jak dát najevo svou lásku může být třeba romantický večer s nějakou dobrou večeří, vínkem a samozřejmě i vhodným filmem. My pro vás máme pár tipů na nejlepší valentýnské slaďárny, které si se svou láskou prostě musíte pustiti. Přejeme vám příjemně strávený a romantický večer!

Nebožtíci přejí lásce

Oblíbená romantická komedie od Billyho Wildera z prostředí italského hotelu je přesně to, co potřebujete pro svůj dokonalý večer. Humor, nadsázka a Jack Lemmon – to vše je zárukou skvělého filmu a byste si ho měli dopřát právě pro dnešní večer.

Snídaně u Tiffanyho

Bláznivá Audrey Hepburn v hlavní roli komedie oceněné dvěma Oskary a vynikající Blake Edwards. Tato nestárnoucí klasika určitě patří k filmům, které byste měli alespoň jednou za život shlédnout a valentýnský večer je pro to ideální příležitostí.

Hříšný tanec

Píše se rok 1963 a mladá Frances zvaná Baby přijíždí se svou rodinou do horského letoviska, kde se naučí nejenom „hřísnému tanci“, ale také lásce. Nechte se znovu a znovu unést hudební romantikou a nalaďte se tak na vaši romantickou noc!

Slaměný vdovec

Nechte se pro dnešní večer unést vlající sukní Marylin Monroe a vraťte se na rušný Manhatten do let minulých. Zaručujeme vám, že tuto nestárnoucí klasiku si užijete nejen vy, ale také váš partner!

Romeo a Julie

Nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob. Romeo a Julie. Nejslavnější milenci světa vás pro dnešní večer vtáhnou do sváru italských rodin a spojí vás nad mileneckou smrtí… a samozřejmě vás dojmou!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button