Rady a tipyZdraví

Tento recept umí léčit ucpané tepny, infekce a mnoho dalšího!

Zdraví máme jen jedno, a proto se o něj musíme příkladně starat. Není tomu tak ovšem vždy, mnoho lidí trpí problémy, ale bohužel je neřeší. Když nejsou řešeny, neznamená to, že zmizí. Naopak, budou se zvětšovat a mohou mít vliv na řadu dalších zdravotních problémů v lidském těle. Je tedy důležité, pokud máte nějaký problém, začít jej řešit co možná nejdřív.

Super potraviny, které pomáhají

Vyzkoušejte léčbu přírodními domácími prostředky. Dnes vám představíme recept, který kombinuje česnek, zázvor, vodu a citron. Tyto potraviny se podílejí na celkovém zlepšení zdravotního stavu, jsou také skvělé pro všechny, kteří mají problémy s ucpanými tepnami. Tento lék pomáhá dále regulovat tuk v krvi, bojuje proti únavě, je prevencí a zároveň léčbou infekcí a nachlazení, posiluje celkově imunitní systém, zlepší funkci jater a jejich enzymy. Domácí lék také bojuje proti volným radikálům a brání mnoha nemocem, které se spojují s kardiovaskulárním a oběhovým systémem. Připravte si i vy doma tento jednoduchý recept. Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • 4 velké stroužky česneky
  • 4 citrony
  • Oloupaný kořen zázvoru
  • 2 litry filtrované vody

Jak postupovat:

Citrony umyjte a nakrájejte na plátky. Stroužky česneku očistěte, přidejte oloupaný kořen zázvoru a vše smíchejte dohromady. Přidejte filtrovanou vodu a v hrnci směs přiveďte k bodu varu. Pozor, je nutno pořád míchat. Jakmile dojde bodu varu, stáhněte z plamene a nechejte vychladnout.

Směs poté přeceďte a uschovejte v láhvi. Z ní každý den konzumujte jednu sklenici asi dvě hodiny před jídlem. Během vaření se chuť česneku neutralizuje, takže ve finále nebude vůbec cítit. Před každým použitím pořádně protřepejte láhev.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button