Rady a tipy

5 skvělých vychytávek pro vaše auto

Jistě se všichni shodneme na tom, že řízení je radost a přináší nesporné množství výhod. Zároveň ale také všichni víme, co s sebou vlastnictví auta přináší – včetně placení, péče o něj a samozřejmě řešení nejrůznějších problémů. My jsme pro vás dnes připravili článek, kde se dozvíte, jak na takové běžné i neběžné problémy vyzrát. Doufáme, že vám náš článek bude užitečným!

Buďte připraveni na vše!

V případě nepředvídatelných problémů s sebou kromě autolékárničky mějte i tento seznam pro přežití: starý spolehlivý telefon nebo náhradní baterii telefonu, přísun vody a potravin s vysokým obsahem energie, teplé oblečení, deku a samozřejmě lékárničku. Ať už se stane cokoliv, do příjezdu pomoci budete zajištěni.

Chraňte dveře před poškrábáním

Pro ty, kteří mají úzkou garáž a bojí se poškrábání radí řidiči toto: připevněte pěnovou pásku podél zdi a při nastupování a vystupování z vozu by mělo být vaše auto v zaručeně větším bezpečí!

Čištění světel

Možná tomu nebudete věřit, ale jako alternativa nejrůznějších čistících prostředků skvěle postačí obyčejná zubní pasta! Stačí starý kartáček anebo hadřík a trochu zubní pasty a vaše světla se budou blýskat jedna báseň!

Jak odstranit staré nálepky?

Na starou nálepku nejlépe funguje toto: namočte kus novin v horké vodě a nechte jej po dobu deseti minut na nálepce. Po uplynuté době by se měla sama krásně odloupnout!

Jak rychle shladit vaše auto?

Nejprve plně otevřete jedno z předních oken a pak několikrát zavřete dveře na opačné straně vozidla – odežene to horký vzduch!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button