Krása a módaRady a tipy

7 úžasných šatů, které by měla vlastnit každá žena

Je to tak – šaty dělají člověka a také dámu. Samozřejmě, že žijeme dnes v úplně jiném světě a díky kalhotám máme i my, ženy větší pohodlí, ale přesto bychom na svou elegantní stránku neměli zapomínat. Mezi džínami a žabkami bychom ve svém šatníku měli mít i pár vytříbených kousků – a šaty k nim patří. V tomto článku jsme pro vás vybrali ty nejlepší typy šatů, které by měla vlastnit snad každá žena. Jsou totiž nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Navíc se hodí snad na každou významnou událost. Krásnými šaty prostě nikdy nic nezkazíte.

Malá večerní

Malá večerní je pravděpodobně nejvíce nadčasový kousek. Krátké černé šaty jsou sice jednoduché, ale máme takovou rozmanitost střihů a odstínů, že se v nich najde každá žena.

Červené šaty

Na rozdíl od ostatních barev, červená je přímo stvořena pro to, abyste v davu vynikla. Červené šaty totiž  vzbuzují obdiv a vzrušení a navíc upoutají všechny přítomné muže.

Dlouhé šaty

Že jsou dlouhé šaty pouze pro vyšší dámy je mýtus. Šaty až na zem ve skutečnosti vypadají skvěle na každé z nás, záleží pouze na tom, jaký střih vám bude vyhovovat.

Úzké šaty

Proč úzké šaty? Protože zvýrazňují vaši ženskost. Nezáleží na tom, jaký typ postavy máte. Ať už tomu věříte nebo ne, tyto šaty z vás udělají divu.

Košilové šaty

Od té doby, co nám tento typ šatů představila Coco Chanel je prostě milujeme. Jsou velice slušivé a univerzální – můžeme si je vzít na neformální akci ale i na galavečer nebo významný koncert.

Koktejlky

Pro ty, které chtějí být sexy a přitom elegantní. Jednak jsou praktičtější než večerní róba a navíc vás neomezují v pohybu.

Pohodlné šaty

K tomu snad není potřeba více dodávat. Pohodlné šaty nám dávají ženskost a zároveň svobodu – a to je důležité.

 

 

 

 

 

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button