Krása a módaRady a tipy

5 kroků k jasnějším očím

Ať už je to z důvodu nedostatku spánku nebo z důvodu věku, může se stávat, že vaše oči vypadají zapadle a nemají tu správnou jiskru. Co s tím? Přinášíme vám tipy a to přímo od maskérky celebrit Troy Surratt. Jak tedy udělat jiskřivé oči?

Zóna bez mazu

Každý večer se odličujete, ovšem pokud jste použili ubrousek nebo vatový tampon a neumyli si obličej, pak mohou zbytky odličovače zůstat v oblasti očí i druhý den. To samozřejmě může platit také o očním krému, který si aplikujete na noc. Ráno mohou v oblasti očí zůstat pozůstatky krému. Ráno proto doporučujeme umýt obličej a tím odstranit zbytky krémů a mazu.

Správné korektory

Vyzkoušejte také korektory, které mají vestavěné aplikátory. Ještě lepší jsou ty, které jsou baleny s lehkými difuzory, které mohou změkčovat linie. Korektory pomohou oči vytáhnout a nebudou vypadat zapadle a tmavé kruhy pod očima budou minulostí.

Jeden oční stín

Jestliže nevíte co si počít se dvěma nebo třemi očními stíny, využijte pouze jeden. Jedna barva může být pro oči efektivnější. Tu použijte do vnitřní části oka a poté dál. Vaše oči se rozjasní s pomocí barvy šampaň.

Rozzařte oči

Tmavé oční stíny mohou oko spíše zavřít. Drže se proto raději světlejších odstínů jako tmavošedé nebo hnědé. Použijte například také oční stínky v prášku nebo také oční linku.

Myslete na řasy

Nyní přichází na řadu řasenka, vezměte jí a použijte na horní i spodní řasy. Snažte se vydělat na tom, že řasy dodávají očím na kráse. Vytvoří tak optický klam, že je oko větší.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button