Dům a zahradaRady a tipy

20 pletených věcí a háčkovaných věcí, díky kterým bude váš domov opravdovým domovem

Doma je tam, kde je rodina. Doma je tam, kde se nemusíte bát rozmístit roztomilé pletené věcičky, květinové ubrousky pod talíře anebo dokonce pletené vánoční ozdoby. Galerie bude tedy inspirací hlavně těm, kteří se v takových domáckých věcech vyžívají anebo hledají inspiraci pro své pletení a šití. Z pletených a šitých doplňků se totiž tato roztomilá galerie skládá. Kdekdo by mohlo říct, že se obklopujete kýči, ale vy dobře víte, kde je pravda. Prostě chcete, aby byl váš domov opravdovým domovem se vším všudy a aby se do něj vaši kamarádi a příbuzní rádi vraceli.

Hospodyňky jistě potěší inspirace z kuchyně. Co takhle si zkusit uplést pouzdro na příbor. No není to originální? Anebo můžete dokonce zkusit pletený návlek na váš lustr. Děti zase určitě ocení, když jim vytvoříte pletená zvířátka anebo krásné koberečky do dětského pokoje. Pletené květináče si u vás také jistě získají oblibu.

A pokud chcete své zálibě zasvětit i výzdobu, tak byste určitě měli zkusit pletené vánoční ozdoby, halloweenskou síť anebo třeba pletené přehozy na poste – zkrátka pletení kam se podíváte! Věříme také, že pokud si u vás takovéto věci ještě doma nenašly místo, tak se možná po zhlédnutí galerie začnete po jehlách poohlížet, je to totiž krásné, když to někdo umí.

 

 

 

Štítky

Podobné články

Jeden komentář

  1. No, nehledě k tomu, že se většinou jedná o neuvěřitelné nevkusnosti (pokud to někomu připadá roztomilé, nechť si to pořídí), z asi 90% se nejedná o věci pletené, ale háčkované (u toho stromu se to nedá na dálku poznat) Takže prosím nezaměňujte techniky výroby. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button