Dům a zahradaRady a tipy

Party dekorace: Udělejte si stěnu plnou konfet!

Vytvořte si i vy barevné místo pomocí konfet. Díky tomu bude vaše stěna krásná, moderní a vždy připravená na párty, večírky a oslavy. Můžete konfety nechat jen na party nebo na delší dobu, záleží to zcela na vás. Můžete tak místnosti dodat krásnou dekoraci, oživit jí a doladit k dokonalosti. Co vše k tomu budete potřebovat?

Potřeby:

  • Tvrdý papír v různých barvách
  • Děrovačka s velkým kruhem (4 centimetry)
  • Montážní tmel (gumové žvýkačky)

Vytvořte si tyto krásné konfety na stěnu a dětská párty bude vždycky krásná a barevná. Než kupovat zbytečně drahé dekorace, které vyhodíte, vytvořte tyto jednoduché. Vytvoří to velmi krásný wow efekt. Vaše děti budou nadšené, ty větší vám dokonce s výrobou mohou pomáhat!

Krok 1

Použijte děrovačku a vyřezávejte kruh za kruhem z tvrdého papíru různých barev. Vytvářejte děrovačkou kruhy, dokud nebudete mít požadované množství kruhů. Pokud nemáte děrovačku, můžete využít nůžky a jednotlivá kolečka stříhat. Množství kruhů závisí na tom, jak velkou plochu chcete vydekorovat.

Krok 2

Použití montážního tmele. Koupíte jej v každém papírnictví. Přiložte malou kuličku na každý kruh a přilepte ke zdi, na místo, kam chcete. Vytvořit můžete jednotnou dekoraci nebo kruhy umístit náhodně, podle vašeho uvážení.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button