Krása a móda

Zářivý a luxusní look? Stylisté doporučují tři barvy!

Všechny ženy ví, jak důležitý je výběr oblečení. Pokud chtějí vypadat k světu, musí nejprve vybrat správnou látku, poté velikost a samozřejmě také vhodnou barvu! Výběr barvy může být ale pro některé ženy problémem – která barva je vlastně na pravá a mohu si ji vzít i na společenské události? Nebudu vypadat lacině? Takové otázky se vám mohou při zkoušení oblečení honit hlavou a samozřejmě vám mohou zhatit plány. My jsme se rozhodli, že vám situaci alespoň trochu usnadníme a představíme vám tři barvy, které jsou podle stylistů vhodné na každou příležitost, za každé situace a navíc vám dodají „dražší“ vzhled. Milé dámy, nechte se inspirovat!

Bílá

Bílá jakoby říkala: „Můj život je tak špičkový, že nejezdím veřejnou dopravou, neušpiním se a procházím jen samými čistými ulicemi“. Je barva luxusu a známka prosperujícího životního stylu. A jaké jsou další důvody, proč ji zbožňovat?

  • Bílá je nová černá. Můžete se jí zahalit od hlavy až k patě a přesto budete vypadat k světu. Pro oživení ale doporučujeme jemné doplňky.
  • Tvoří krásnou kombinaci s jemně šedými a modrými odstíny barev.
  • S černými brýlemi a bílým oblečením budete vypadat jako Hollywoodská superstar a pokuď jste odvážná, můžete přidat do vašeho looku i bílý plášť.

Červená

Červená byla a bude barvou pro všechny ženy, které chtějí zazářit. Navíc vašemu vzhledu dodá sexappeal a zaručujeme vám, že se za vámi otočí nejeden muž. A co víc od ní můžete očekávat?

  • Červená se krásně vyjímá s béžovými a teplými odstíny. Zapomeňte ale na černou – v kombinaci s ní bude váš červený oděv působit příliš dramaticky. Výjimkou jsou pouze drobné černé doplňky.
  • Červené doplňky se hodí úplně ke všemu, opravdu!
  • Červené svršky jsou velice elegantní, měla byste si ale vybrat spíše nevzorované a hladké kousky bez rušivých prvků.

Tmavě modrá

Tmavě modrá je barvou královskou. Je to barva elegance a drahého životního stylu – a dokáže z vás učinit divu!

  • Tmavě modrá vás zeštíhluje a to dokonce více než černá barva.
  • Vypadá skvěle v kombinaci se zvířecími motivy nebo jednoduchými černými doplňky.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button