DárkyKrása a móda

Vyrobte si domácí mandlovou esenciální koupelovou sůl

Esenciální koupel

Rozmazlujte se! Čas od času je nutností vypnout, užít si pohodu a příjemné nicnedělání. Někdo si lehne do postele s knihou, jiný zase využije relaxační účinky horké vany. Příjemná koupelová sůl pomůže v uvolnění a příjemném relaxu. Dnes jsou k dostání v obchodech různé koupelové soli, které mají různé účinky. Co si však vyrobit koupelovou sůl vlastní?

Rozmazlujte nejen sebe, ale také své přátelé! S pomocí koupelových solí je to hračka. Nemusíte si je vyrábět jen pro sebe a pro svou vlastní spotřebu, ale jsou skvělým dárkem také pro vaše kamarádky, babičky, tetičky nebo maminky. Připravte i pro ně koupelovou sůl, která jim pomůže v relaxaci. Jak si jí vyrobit?

Co budete potřebovat:

  • 3 šálky mořské hrubé soli
  • 3 až 5 kapek mandlového esenciálního oleje
  • Potravinové barvivo (barvu nebo barvy vybírejte podle vlastního uvážení)

Jak postupovat:

Do misky nasypte šálky mořské soli a přidejte potravinové barvivo podle vašeho uvážení. S barvivem pozor, chcete-li světlejší koupelovou sůl, nedávejte příliš mnoho barviva. Chcete-li mít výraznou barvu, pak přidejte víc potravinového barviva.

Přidejte několik kapek mandlového oleje a vše velmi dobře a pečlivě promíchejte, aby se esenciální olej rovnoměrně rozvrstvil.

Uložit koupelovou sůl můžete do plastových kelímků, trubiček (jako na fotografii) nebo například uložit do skleněné uzavíratelné nádoby a převázat ozdobnou mašlí.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button