DárkyDům a zahradaRady a tipy

Vyrobte si vlastní rám na fotografie v designu mořského ježka

Máte doma fotografie, které máte rádi? Vzpomínky z dovolené, vzpomínky na významný den a chcete je dát do rámu, který však nebude vypadat běžně, ale bude originální a moderní? A co takhle vytvořit si rám v designu mořského ježka? Bude krásný, moderní, originální a vyzdobí váš interiér. Co potřebujete?

  • Tavná lepící pistole
  • Rám obrazu
  • Trny pro mořského ježka
  • Malé kousky naplaveného dříví

Krok 1

Mořští ježci žijí ve všech oceánech na světě a objevují se v různých barvách. Když jsou ježci naživu, jsou krásné, ovšem nebezpeční. Na pláži můžete nacházet malé kousky naplaveného dříví, díky kterému vytvoříte tento krásný rám. Pořádně je vysušte a připravte k použití.

Krok 2

Vybírejte rám na fotografie, který je dostatečně široký. Díky tomu budou náplavová dřívka skvěle držet. Není od věci, když má rám trochu struktury, není úplně hladký. Poté vás čeká další krok, rozhodnout se, jak bude rámeček viset, vertikálně či horizontálně. Nyní můžete začít pracovat na samotném projektu.

Krok 3

Naneste dostatek horkého lepidla z tavné pistole na náplavové dřívko a položte jej do rohu rámu. Vždycky je lepší začít rohem a postupně se dostávat dovnitř. Jednotlivá dřívka aplikujte libovolně, držte se však určitého stylu. Náplavové dřívko s lepidlem přiložte na rám, lehce jej stiskněte a vyčkejte pár minut, aby lepidlo dostatečně drželo u rámu. Než lepidlo dostatečně ztuhne, dřívka se mohou maličko pohybovat.

Krok 4

Pro zajímavý a neotřelý vzhled můžete promíchat jednotlivé kusy náplavového dřeva s ostny mořského ježka. Nejsou správné či špatné kombinace, je to jen na vás a vaší fantazii. Můžete tedy lepit dřívka či ostny mořského ježka podle vlastního uvážení.

Krok 5

Rám je ideální pro fotografie, je jedno, zda to bude fotografie vás s nejlepším přítelem, rodinné foto, selfie nebo jen fotografie přírody, kterou máte rádi. Vložte do hotového výrobku tuto fotografii.

Krok 6

Máte hotovo. Nechejte dřívka a ostny mořského ježka dostatečně zaschnout, než rámeček postavíte nebo pověsíte na zeď. Nyní už se jen můžete kochat a při pohledu na fotografii vzpomínat.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button