DárkyKrása a módaRady a tipy

Ozvláštněte své klasické tričko!

Máte ve skříni tričko, které je však na váš vkus až moc jednoduché? Chcete jej ozvláštnit a přidat k němu něco navíc, aby se hodilo do vašeho šatníku a vypadalo moderně a krásně? Pak vyzkoušejte tento tip. Přidejte jednoduše mašli a ozvláštněte jeho zadní část. Jak na to?

Rychle a jednoduše

Stačí vám k tomu tričko, nůžky a troška kreativity. Spolu s pár dalšími věcmi si můžete užít kreativní odpoledne a vyrobit si toto moderní a krásné tričko. Můžete si tričko ozdobit hedvábnou stuhou různých barev či motivů. Záleží to jen a jen na vás a vašem vkusu. Popusťte uzdu své fantazii a vyrobte si moderní tričko. Jak si jej vyrobit?

Co budete potřebovat:

  • Klasické tričko
  • Stuha o rozměru 80 x 8 centimetrů
  • Jehla a nit
  • Nůžky

Jak postupovat:

Nůžkami vystřihněte na zadní straně trička část, kterou chcete nechat volnou. Ideální je načrtnout si na papír, jak velký výstřih v zadní části chcete, pokud nemáte zkušenosti se stříháním, vytvořte si šablonu a podle té stříhejte.

Okraje celého střihu je dobré jemně založit a zapošít, aby bylo krásně zafixované a nikde netrčeli nitky. Připravte si pásky. Ty můžete vybírat jednobarevné nebo s různými potisky a motivy. Vezměte dva kusy o rozměru 80 x 8 centimetrů.

Každý jeden pásek přidejte k vrchní části a přišijte za jeden konec. Ten druhý nechejte volný. Tento postup opakujte na druhý konec a máte prakticky hotovo. Obě pásky můžete zavázat, přidat mašli a máte hotovo!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button