Krása a módaZdraví

Černé tečky? Zbavit se jich nebylo nikdy jednodušší!

Starat se o pleť je důležitá součást každodenní péče o tělo. Ženy obecně na pleť dávají větší důraz, zkoumají novinky o péči, nakupují nejrůznější krémy, séra a chodí na pravidelnou kosmetiku. Zdravá a krásná pleť jim za to stojí. Pak se však objeví černé tečky a začíná kolotoč otázek, co s nimi? Jak se jich zbavit?

Problémové černé tečky

V podstatě to jsou otevřené pupínky, které se mohou objevit kdekoliv na těle, nejen na pleti. Zde jsou však pravděpodobně nejviditelnější a tím pádem nejvíc řešeny. Bývají problémem, se kterým se potýká mnoho žen. Černé tečky, zarudlé pupínky a další problémy sužují vaši pleť?

Vyzkoušet můžete přírodní medicínu, která neobsahuje chemii a látky, které by mohly pleti škodit. Je to jednoduché, připravte si i vy tento rychlý a jednoduchý recept. Stačí vám jen tři ingredience a bude hotovo. Jak si tento recept připravit?

Co budete potřebovat:

  • 1 čajová lžička soli
  • 1 polévková lžíce vody
  • Troška citronové šťávy

Jak postupovat:

Je to jednoduché v misce smíchejte všechny ingredience. Následně namočte vatový tamponek a aplikujte na problematické části pleti. Vmasírujte do pokožky pomocí krouživých pohybů a ihned poté opláchněte studenou vodou. Černých teček se zbavíte jednoduše. Postup opakujte, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button