DárkyRady a tipy

Vyrobte dárkový koš pro milovníky čajů

Hledáte vhodný dárek pro vaši rodinu a přátelé? Nevíte však, co pořídit, tápete. Ideální dárek může být například dárkový koš, který obsahuje několik čajů, které si zamilují všichni. Můžete vytvořit dárkový koš z bylinných čajů, ovocných čajů nebo zeleného čaje. fantazie se meze nekladou, jednotlivé čaje můžete také namíchat.

Milovníci čaje

Máte ve svém okolí milovníky čaje, kteří si rádi dají šálek dobrého čaje? Pak pro ně přinášíme ideální dárek! Může však jít o univerzální dárek pro všechny vaše blízké, rodinu, kolegy v práci nebo vzdálené příbuzné. Dárkový koš s čaji určitě nikoho neurazí. Vyrobte si jej v pohodlí domova! Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Razítka s libovolným motivem
  • Razítka s písmenky
  • Černá inkoustová podložka
  • Malé mušelínové (plátěné) sáčky (stahovací)
  • Čajové směsi (ideálně 4)
  • Dřevěný box
  • Široká saténová nebo také růžová stuha
  • Oboustranná páska

Jak postupovat:

Malé mušelínové sáčky na stahování vytvářejí skvělé místo pro čajové lístky. Můžete je jednoduše oživit a doladit s pomocí razítek. My jsme využili sněhovou vločku, můžete však sáhnout po jakémkoliv razítku.

Vezměte razítko, položte jej na černou inkoustovou podložku a umístěte jej doprostřed mušelínového sáčku a pečlivě přiložte. Nechejte asi pět sekund působit a poté zvedněte tiskátko. Spolu s abecedním razítkem vytiskněte na mušelínové sáčky název čaje. Tím budete mít přehled, jaký čaj je v kterém pytlíčku.

Do každého jednoho mušelínového sáčku dejte dvě plné polévkové lžíce čajové směsi. Vybírejte takovou, která bude pro vaše blízké tou nejlepší. Pokud nevíte, jaký čaj preferuje ten, komu chcete dárkový box dát, udělejte mix všech čajů. Jakmile do pytlíčků přidáte čaj, zatáhněte za šňůrku a pytlíček stáhněte.

Vložte všechny pytlíčky do dřevěného boxu a ten zavřete. Okolo něj obmotejte širokou stuhu a připevněte mašli. Dárek je hotov, nyní už jej můžete jen předat a udělat radost!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button