Rady a tipy

Vyrob si sám – Papírová dekorace na Silvestrovskou party

Silvestr je za dveřmi a pokud se chystáte pořádat nějakou tu party, tak by jistě nebylo na škodu trochu svůj interiér ozdobit. Říkáte, že jste příliš zaneprázdněni přípravou a po Vánocích šetříte každou korunu? Tak právě pro vás tu máme jeden šikovný tip! Zkuste si vyrobit s pomocí tohoto videonávodu krásnou, ale přitom tak snadnou ozdobu, že se budete divit! A co víc? Skvěle se bude ve vašem domově vyjímat nejen na Silvestra, ale i v běžných dnech! 

Potřebujete k ní jenom tyto snadno dostupné věci: Tyčinkové lepidlo, univerzální lepidlo (např.Herkules), řezák, něco na psaní – tužku, propisku, provázek, pravítko a barevné papíry

A na to, jak výroba pokračuje se můžete podívat právě v tomto videu!  Samozřejmé je, že vaší kreativitě se meze nekladou a pokud si věříte, můžete z papíru vytvořit i daleko složitější tvary – např. spirálovité liány působí obzvlášť kouzelně. Papírovou dekoraci můžete také zkombinovat s balónky a zavěsit je společně na strop – zkrátka, je to jenom a pouze na vašich tvořivých rukou!

Přejeme vám tedy mnoho zábavy při tvoření a Šťastný Nový rok! Nechť se vaše Silvestrovská party vydaří!  

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button