NezařazenéRady a tipy

Vše, co potřebujete vědět o růžovém ananasu!

Když jsme poprvé slyšeli o hroznových plodech plných cukrové vaty, všichni jsme mysleli, že je to jenom nějaký vtip. Nicméně cukrové hrozny opravdu existují a k našemu velkému překvapení se na svět dostala další novinka. Už jste slyšeli o růžovém ananasu?

I když je prozatím méně známý než třeba zmiňované hrozny anebo fialové brambory, lidé se schodují, že má obrovský potenciál a to dokonce natolik, že má již vlastní patent od ovocných produktů Del Monte. Růžový ananas je ve vývoji již od roku 2005, ale až letos můžeme říci, že je skutečně dokonalý. Myslíme, že se máme opravdu na co těšit.

Sama firma Del Monte říká, že se jedná zatím o jejich nejsladší produkt. Jak ale získali takový růžový odstín? Údajně díky barvivu lykopenu, který přibarvuje např. rajčata – nebojte se, není to pro nás nic závadného! Kdy bude možné ho sehnat na pultech i u nás ale není známe, jisté je to, že se jednou dočkáme. Nedočkavým jedincům tedy nezbývá asi nic jiného, než se za sladkým plodem vypravit na Kostariku – tam je totiž jeho domov! A co vy, jak hodně toužíte růžový ananas ochutnat?

 

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button