DárkyKrása a módaRady a tipy

Skvostný projekt – vyrobte si své vlastní originální tenisky

Máte doma jedny čistě bílé tenisky, ale máte pocit, že jsou nudné? Nebo už vás nebaví klasický vzhled vašich starých tenisek? Chce to změnu, to bezesporu. Můžete si zahrát na chvíli na módní návrháře a vyrobit si vlastní moderní a krásné plátěné tenisky. Nový pár bot se tak už nyní rýsuje pod vašima rukama!

Skvělý projekt, který zaujme

Můžete si udělat kreativní odpoledne s dětmi, pustit se do příprav sama nebo s kamarádkami. Pokud milujete originální kousky, pak budete z této metody opravdu nadšení. Můžete si pro každou jednu příležitost vyrobit různé boty. Je to také skvělý projekt pro děti, které si samy mohou vyrobit vlastní originální tenisky. Je to rychlé, snadné a nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé a stylové boty. Budou vám stačit jen klasické bílé látkové tenisky.

Co budete potřebovat:

  • Pár bílých (nebo také barevných) tenisek
  • Krajku, tenkou látku
  • Lepidlo
  • Štětec
  • Zalamovací nůž

Jak postupovat:

Jednoduše si můžete pořídit klasické bílé tenisky nebo barevné (podle vaší fantazie). Dnes se dají pořídit za pár korun. Díky vašemu umu a kreativitě můžete vytvořit originální a jednoduché kousky, které si zamilujete. Ustřihněte si z tenké látky nebo krajky kousek a přiložte na botu (vyzkoušejte, kolik kousků budete potřebovat) a poté dejte bokem.

Na botu aplikujte tekuté lepidlo a s pomocí štětce pořádně rozetřete po celé délce (tam, kde chcete aplikovat tenkou látku nebo krajku). Na botu s lepidlem přiložte látku nebo krajku a pečlivě prstem uhlaďte. S pomocí štětce opět přetřete lepidlem. Nyní odstřihněte všechny přebývající kousky látky nebo krajky.

Aby byly boty opravdu originál, vezměte zalamovací nůž a opatrně s ním odstraňte a začistěte zbytky látky nebo krajky na botách. Můžete znovu přetřít lepidlem, nechat uschnout a případně dozdobit, jak potřebujete. Následně stačí boty obout a můžete vyrazit na procházku či kamkoliv jinam!

Zdroj

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button