DárkyDům a zahradaRady a tipy

Fotorámečky připomenou krásné chvíle

Klasický fotorámeček vám poslouží nejen pro vystavení jedinečného okamžiku, ale i jako stylový doplněk vašeho interiéru. Z široké nabídky si můžete vybrat rámečky k postavení i zavěšení, z různých materiálů, různých barevných i tvarových provedení.

Digitální fotorámečky

Tento typ rámečku se v poslední době stává velice oblíbeným pro prohlížení a prezentaci rodinných fotografiíí. A to především díky dostupnosti digitálních fotoaparátů a videokamer. Rámečky v moderním provedení umí prezentovat vaše alba s hudebním doprovodem.

V nabídce je celá řada výrobků, od těch jednodušších –  pouze se základními zobrazovacími funkcemi až po ty složitější (kvalitní displej, přehrávání videí, velká kapacita úložiště, větší obrazovka – až 26 cm).

Fotorámeček je vlastně miniaturní počítač zobrazující fotky formou slideshow (sled fotek měnících se s různým efektem). Kvalitní fotorámečky mají i vestavěný reproduktor, podporu přehrávání hudby či videa a dálkový ovladač, některé dokonce dotykovou obrazovku či technologii WIFI (vyšší cenová relace). Napájení je většinou zajištěno síťovým adaptérem, někdy bateriemi.

Parametry výběru

Pokud se rozhodnete pro nákup digitálního fotorámečku, bude pro vás důležitá velikost (udává se v palcích) a formát obrazovky, rozlišení (udává se v pixelech – počet bodů obrazovky)a typ podporovaných karet. Čím větší je rozlišení displeje, tím kvalitnější bude zobrazení – lepší vykreslení detailů snímku či videa.

Fotorámeček může být nejen vkusným doplňkem naší domácnosti, ale i hezkým dárkem k jakékoli příležitosti.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button